Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Méreteknél hogyan kell mérni...

Méreteknél hogyan kell mérni a mellméretet? Úgy hogy közben beszívod a levegőt és bent tartod vagy simán? A modelleknek hogy mérik?

Figyelt kérdés
Mert nekem ha beszívom 5 centivel nagyobb mint simán. Bocsi a hülye megfogalmazásért.

2021. jan. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál állapotban. Elvégre nem non-stop teleszívott mellkassal járunk.
2021. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg úgy mérd, hogy van bent levegő. Persze, erőlködni nem kell, de akkor is. Ha pl ruha méret miatt kell lemérni, akkor egy méretet is számíthat 5 cm különbség. Szóval az sem reális, hogy nem veszel levegőt, hogy beleférj a ruhába (nyilván ez csak szűk fazonnál gond).


Ha melltartót akarsz venni, azt nem pont így mérném, de majd írsz mire gondoltál konkrétan.

2021. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Arra gondoltam amikor egy modellügynökséghez kel leírni a méreteidet. Hogy akkor hogyan kell mérni.
2021. jan. 6. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálnám, hogy pl. ha kilégzéssel mondjuk 82 cm a mellbőséged, nagy levegővel meg 87,akkor írj 84-85cm-t. Ha komolyan érdeklődnek utánad, akkor biztos behívnak személyesen, akkor látni fogják mi a helyzet. Mondjuk én nem tudom hogy megy ez az ügynökségeknél, csak tippelek.
2021. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es

köszi. Gondolom nem számít az a pár centi.

2021. jan. 6. 10:10
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
Minket a balett oktató szokott mérni, úgy hogy valamennyi levegő van bent, tehát nem bögyösre teliszívva és nem is full kifújva. Egy ruhánál vagy jelmeznél egyik se lenne jó, az se ha szorít és az se ha leesik.
2021. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os. igen,én is ezért kérdeztem, mert a ruhaméretnél meg a balettdressznél máshogy mérnek mint simán. vagy hát eddig engem is csak ruhaügyben mértek.
2021. jan. 6. 13:43
 8/8 Metionin ***** válasza:
Amúgy ez az, hogy a modelleket is a ruhaméret miatt korlátozzák be centikre. Szóval a logika azt diktálná, hogy "ruhás módon" mérjék őket.
2021. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!