Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modell szeretnék lenni....

Modell szeretnék lenni. Hogyan fogyjak izomból?Többi lent!!

Figyelt kérdés

Modell szeretnék lenni, nagyjából megvannak a méreteim,(mell,derék,csípő+magasság) de az a gond, h szinte egész életemben sportoltam(röplabda) és tömény izom vagyok, főleg a combomon. Ahoz, h modell legyek egy kicsit vékonyabbnak kell lennie a lábamnak. Hogy tudnám ezt leadni?

Sokan mondják, hogy futás vagy kardio. Ez igaz?

Vagy mellé kell valami diéta is mondjuk nem eszek cukrot, feher lisztet stb, es melle meg kevesebb feherjet?

Valaki le tudná írni értelmesen és nem fikázva, hogy hogy tudnám ezt elérni?

Köszönöm!



2021. jún. 25. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kár lenne elrontanod az alakod, manapság kifejezetten szeretik az izmos női alkatot, mert egészséges képet közvetít.
2021. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
De egyébként jelentkezz több profi ügynökséghez, majd ők megmondják, kell-e fogynod.
2021. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké akkor megpróbálom, csak attól féltem, hogy elutasítanak.

De köszi, hogy ilyen kedves voltál!🥰

2021. jún. 25. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Kár volna csinos, sportos formádért!
2021. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Pár fontos dolgot szerintem nem tisztáztál. Nem írtad a korodat, de azt írtad, hogy egész életedben röpiztél. Ami ugyan tök jó, de ha esetleg 10-15 éve röpizel, akkor lehet, hogy korban már nem ideális elkezdened a modellkedést. Persze ha csak „hobbi” szinten szeretnéd, akkor persze, lehet, de ha abban gondolkodsz, hogy világ körül utazni stb., akkor már lehet, hogy késő. De persze a korod nem tudjuk.


Az utóbbi időben fotóztam pár modellt ügynökségeken keresztül (nem sokat), és tényleg több olyan modell is van már, aki nem úgy néz ki, mint az emberek fejében élő sztereotípiák. Ennek ellenére azért röpisek között is nagyon sok különbség van. Vannak a kifejezetten karcsú, de nagyon szálkás-izmos röpisek, és vannak a női röpisek között is olyanok, akik a férfiakat megszégyenítő tastalkattal rendelkeznek. Utóbbi attól függetlenül, hogy amúgy semmi baj nincsen vele, és egy teljesen jó, meg tök követendő példa, ha valaki modellkedésre adja a fejét, akkor nem a legideálisabb, senkinek ne legyenek erről illúziói. De méretek-képek híján ezt sem lehet megállapítani Rólad.


De hogy a fogyásra is reagáljak, igen, kardióval lehet, ha tényleg szükség van rá. A futás is kardió, ami fontos, hogy ha megnézel egy rövidtáv és hosszútáv futót, teljesen más a testalkatuk, mert teljesen más izmok kellenek ahhoz, hogy valaki robbanékony legyen, vagy pedig le tudjon futni egy maratont. Vagyis ha fogyni szeretnél, akkor inkább a „kocogás” legyen a cél, és ne sprintelgetni akarjál.:) Az étrenddel kapcsolatban is jól tudod, alapvetően a gyors felszívódású szénhidrátok, pl. cukor és fehér liszt (ami majdnem cukor) kerülendő. De a fogyás képlete egyszerű, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor fogyni fogsz és pont, ha nem akkor nem. Ha komolyan gondolod érdemes egy naplót vezetned pár napig-hétig, hogy mit ettél pontosan és az hány kalória és akkor láthatod, hogy jó úton vagy-e, vagy sem, utána pedig már úgyis automatikusan fogod tudni. De a diéta nem arról szól, hogy éhezel, hanem inkább arról, hogy megválogatod, hogy mit eszel.

2021. jún. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb 9 évesen kezdtem el röpizni,most 14 vagyok. De előtte akrobatikáztam egy 1,5 évet(ahol azért volt kemény erősítés)
2021. jún. 26. 10:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy inkább az első féle röpis vagyok,(karcsúbb) nem férfias a testalkatom egyáltalán.
2021. jún. 26. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Az akrobatika elég kemény, és jól izmosít. Nagyon csinos lehetsz most is! 😊💪
2021. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
70%

Én voltam az 5-ös.


A válaszaid alapján így látatlanba (!) úgy gondolom, hogy nem kéne, hogy bármi akadály legyen és talán diéta sem igazán szükséges Neked. Szerintem amit írtál (egész életedben röpi) az kicsit túlzó volt, és gondolom nem napi 2 edzésed van, vagyis ha a többi adottságod megvan hozzá, akkor hajrá. De méreteket stb. nem írtál, vagyis olyan sokat a véleményemre ne adjál, semmit nem jelent.

2021. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!