Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyit keres egy kezdő modell?

Mennyit keres egy kezdő modell?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nekik van kereserük? Mennyi idő lehet amíg (akár kisebb összegeket) rendszeresen kap fizetést?

Bocsánat nagyon nem vagyok otthon ebben😅


16/L



2021. júl. 30. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Dubaiiban biztos sokat
2021. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmit, max ha eljutsz olyam szintre, h márkák, boltok stb megkeresnek azzal h modellkedj nekik, vagy kimész külföldre. Szval az ilyen Palvin barbik sokat keresnek, de az ilyen noname modellek semmit kb, még neked kell fizetni hogy lefotozzanak
2021. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Munkát igény szerint sokat keres. Csak találni nem biztos, hogy talál.

Pénzt kb semmit nem keresel vele, ha nem te vagy az egy a sokmillióból, aki épp befut.

A modellek ideje amúgy is lejárt, most influencerekkel jobban el lehet adni mindent és szükség esetén modell helyett is megteszik, kifutóra kellenek a klasszik modellek.

Szóval ha a tested mutogatásából kívánsz karriert építeni, inkább influenszerkedj, legalább kapsz pár promós szart meg pénzt a gerin... őszinte véleményedért cserébe.

2021. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy csak sima modell vagy topmodell.
2021. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalon modellkedtem. Először nekünk kellett fizetni!!


Nem egy leány álom munka!!

2021. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!