Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A magas ember miért nem...

A magas ember miért nem lehetnek modellek?

Figyelt kérdés

A nők 180cm felett a fiúk meg 188cm felett nem lehetnek modellek. De nem értem ezt, én nagyon sok szép arcú szép testfelépítésű embert ismerek akik ennél magasabbak.

Miért van ez a határ?



2021. júl. 19. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi van? Pont, hogy az alacsonyak nem lehetnek.
2021. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Pont hogy a magasak lehetnek modellek
2021. júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

van egy csomo 182-183 centis modell is, de nyilvan van egy also es felso hatar is, mivel a modelleknek egy bizonyos ‘sablonnak’ kell megfelelni, tehat a ruhak es bemutatok szempontjabol az a legjobb, ha ugyanolyan az alkata az osszenek magassag es meret szempontjabol is. tehat ha at atlag 178-180 centi, akkor egy 173 centis ugyanugy nagyon kilogna, mint egy 185 centis.

ez ilyen, de szerintem egy vekony, megfelelo arcu 185 centis lanynak meg mindig tobb eselye van, mint egy 173 centisnek mondjuk, szoval egy probat meger szerintem.

2021. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy az alacsonyabbak se. Ez van.

Bele kell férni egy konfekció méretbe, hiszen a modell csak egy bábu szerepét tölti be nagy általánosságban és nem fogják rászabogatni a ruhákat.

2021. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
A 4-es mondja jól: van minimum és maximum magasság is, nem fognak tíz méretet készíteni minden ruhából.
2021. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
bele kell férni a kamerába, és az a jó, ha egyforma ruhafogasok vannak. Bábu vagy, semmi több, akármilyen romantico mesékkel hitegetnek.
2021. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!