Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi kell ahhoz hogy egy ruhabol...

Mi kell ahhoz hogy egy ruhaboltba modell legyek?

Figyelt kérdés

Pl:H&M modell

Hova kell elmenni hogy ez teljesülhessen? Illetve mi kell ahhoz hogy ilyen modell lehessek?


2019. jún. 19. 17:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*egy ruhabolt modellje:D
2019. jún. 19. 17:39
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

*ruhamárka modellje*


Legyen benned valami különleges.

2019. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%
Szerintem te ruhamárkára gondoltál :) Bocsi ha tévedek...
2019. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
69%

Szerintem van elég próba bábu a ruhaboltokba.

Először is menj el fotóshoz, aki csinál képeket rólad

Majd keress meg tobb modell ügynökséget és jelentkezz.

Egyből nem hiszem, hogy meg találnak, ki kell építened valami hírnevet

2019. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Jesszusom. Ruhamárkák modelljei (hacsak nem a főtéri noname ruhabolt ruháiban akarsz szelfiket csinálni aztan storyban reklámozni) felkapott híres modellek szoktak lenni, ügynökség szárnyai alatt!!!!


Senkit sem fog leszólítani az utcán a H&M üzletvezetője, hogy ugyanmár vedd fel az új farmert had csináljanak rólad egy 8méteres posztert az összes üzletükbe. Ha úgy érzed te olyan modellnek való alkat vagy és ar arcod is, személyiséged is, nyelvtudásod is(!!!), genetikai adottságaid is, kitartásod is megvan hozzá, jelentkezz valmelyik magyar ügynökség oldalán ők meg, ha úgy ítélik meg, felvesznek és felépítik a karriereder. Azért azt hozzáteszem, hogy nem a mai fiatalok szerint menő, rajzolt szemöldökös ombre hajú filacipős menőlányokat keresik, hanem természetes különleges szépségeket.

2019. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Es miert kell ilyen flegmanak lenni? :) Hidd el hogy nem festem a hajam, NEM hordok Fila cipot es kepzeld nem is sminkelem magam! 2 nyelven beszelek folyékonyan.
2019. jún. 19. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy cseppet sem voltam flegma, szemléltettem, hogy nem az a “szép” a modell világban, aki esetleg az iskolában az.
2019. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Tudom, mar regota ez az almom szoval tudok mindent
2019. jún. 19. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De akkor minek kérdezel ekkora oszobasagot? Ha e az almod, akkor nem tudsz utanaolvasni, hogy mukodik a rendszer?
2019. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Meg ha folyékonyan beszélsz 2 nyelven, nem hiszem hogy azt sem tudtad leírni hogy ruhamárka..
2019. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!