Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak szerintem igaszságtalan...

Csak szerintem igaszságtalan az, hogy örökösen csak a vastagabb ajkú nőkből lesznek a szép, legszebb modellek, arcmodellek, magazinokban szerepeltek?

Figyelt kérdés

Most nem arról az esetől van szó, ha valakinek van neve. Hanem ismeretlenül, vékony ajakkal senkiből sem lesz hiper-szuper szépség modell stb.

Sajnos.



2021. okt. 8. 13:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ezért is csináltatja meg sok lány, nő az ajkait, mert ez sajnos az elvárás. Ez borzasztó
2021. okt. 8. 13:28
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Én csak vékony ajkú modelleket láttam. Az ajak íve a fontos, nem az, hogy milyen vastag.
2021. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most épp ez a divat, ez számít szépnek és így tényleg nagyon sok ilyennel lehet találkozni, de szerencsére van azért kivétel is még az ismert modellek körében is.
2021. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Emma Watson a kedvenc példám a gyönyörű, vékony ajkakra. Igaz, ő nem modell, nem csak a megjelenése miatt ismerjük. De szerepelt magazinokban. :)
2021. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd modellek esetében egyszerre kell egyedi, érdekes arc és mutatós test.


A szakma maga meg olyan, hogy sokan álmodnak róla, de a gyakolatban nem sokaknak realisztikus.

2021. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Emma Watson a neve miatt az aki. De simán nem futna be, mert átlagos arc. Én a kiemeltekről beszélek, például Palvin Barbarának is nagyon szép nem éppen vékony ajka van. És ha rákeresel a világ legszebb lányai, meg kislányai ,meg stb sdtb. akkor mindig csak a vastag ajkú lányokat dobja fel
2021. okt. 9. 10:04
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Palvin Barbinak pl. pont nincsenek vastag ajkai. Igaz, nem is vékony, de teljesen átlagos. Karlie Kloss-nak viszont vékony és mégis ismert modell a Victoria Secretnél (lehet csak volt, annyira nem követem).
2021. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Találtam egy 90-es évekbeli szexmagazint, rajzolt karakterekkel. Pontosan úgy néznek ki ezek a női karakterek, mint amik most instagramon vannak. Vastag száj, pisze orr, nagy fenék, úgy látszik mindig is ez tetszett sokaknak.
2021. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ha bármilyen magazint megnézünk, akkor is 95%-ban vastagabb, teltebb ajkú modelleket foglalkoztatnak. És most nem kifejeztten a manökenekről beszélek. Ezt egyáltalán nem tartom igazságosnak és ezért rohan mindenki feltölteni az ajkát. Ez nem egészséges.

Igenis vannak szép lányok, nők, vékony ajkakkal is, azokat is ugyanolyan arányba kéne foglalkoztatni, menedzselni.

2021. okt. 9. 18:23
 10/12 Miss Endzsi ***** válasza:
54%
Persze, csak szexet adnak el, a vastagabb ajak pedig több pénzt hoz, mert vonzóbb.
2021. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!