Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés

Üdv, hogyan lehetnék modell?, imádok a kamera előtt lenni, szeretem ha fotóznak, imádok és tudok is sminkelni, 175 cm magas vagyok, karakteres arcom van, jó az alakom, 63 kiló vagyok, hosszú hajam és egészséges, semmi mű nincs rajtam, kiéve a műköröm s

De az is picike, milyen ügynökségnél érdemes jelentkezni, vagy hogy vágják bele?, pár éve felkértek egy csomo fotózásra de akkor nem engedett az egyik szülőm de most már ő is belássa hogy oda való vagyok.


2021. okt. 31. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
17/L
2021. okt. 31. 11:26
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Alacsony, túlsúlyos, és öreg vagy modellnek.


De: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2021. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha hasznos választ nem tudsz adni akkor ne legyél ezen a plaformon, senki nem kíváncsi az ilyen megjegyzésre,további szép napot! Puszi
2021. okt. 31. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

3.-ra.


Pedig hasznost adtam.

2021. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsit túlsúlyos vagy modellnek. A magasságos meg a korod az még jó lenne szerintem.
2021. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is fogyj le pár kilót.
2021. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!