Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Aki volt webcam modell, miért...

Aki volt webcam modell, miért hagyta abba?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 05:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%

Én a Partygirlsnél vagyok moderátor és rendszergazda és piszok jó! Bekerülni kegyetlen nehéz egy modellnek mivel eléggé VIP jellege van (azaz nagyon jól kell kinézned és jó műsort kell adnod) viszont emiatt a pénzek is hihetetlen hatalmasak (a legtöbb lány millió felett keres havonta)

Az emberek kedvesek igazából szóval ajánlani tudom. Lebukási esély szinte 0 mivel nem rögzítjük a műsort és nagyon zártkörű, meghívásos alapon lehet felmenni az oldalra.

A fentebb említett ImLivet és társait messziről kerüld el. Egy kedves barátnőm is onnan jött át hozzánk. Felveszik a műsort majd x óránként visszajátszák mintha élő lenne és a kapott pénzt lenyúlják, csak a valódi élőzést fizetik ki.

Ha gondolod írj és segítek!

2022. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11 A jól kinézés max 25 éves kort, modellalkatot és szilikonciciket jelent?

A "jó műsor"-nak mik a kritériumai? És hogy fogják megítélni, ki a jó ? Netán élőzni kell az üzemeltető előtt?


Az általad leszólt webcam oldalakban pontosan ez a jó, hogy nem diszkriminálnak kor vagy külső alapján és nem írják elő, mit kell csinálnom. És nem is kell ingyen műsort nyomnom senkinek, hogy dolgozhassak.

Szerencsére nem minden pénzes nézőt a szilikonos tinik érdekelnek, akik extrém méretű dildókat nyomnak minden testüregükbe.

Millió feletti kereset? Azért 2800 eurót a "lehúzós" oldalakon se művészet összehozni. :D

De azért sok sikert nektek.

2022. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A jól kinézés minimum átlagos külsőt jelent. Miért lenne feltétel a szilikon ha sokan a természetest szeretik? Modellalkat se kell, mivel vannak vendégek akik kifejezetten a telt kategóriát keresik és csak örülünk ha szélesebb a kínálat. A kor szintén ilyen, 18-50 a határ, nem 25. A forgalmunk közel egyötödét az idősebb hölgyek teszik ki, annyian keresik az M betűs kategóriát.


A jó műsor annyit jelent hogy folyamatos akció van és nem ül fél óráig az előadó anorákban unott fejjel adományra várva. Az kimaradt hogy nálunk csak privát műsorokra van lehetőség amit ugye csak egy ember nézhet egyszerre. Hadd ne mondjam hogy a legfelkapottabb csajoknál mennyitől indul a licit 1-1 órás műsorért!


A diszkriminációt félig elismerem, mert ha szélsőségesen ronda vagy akkor nem fogsz elég vendéget vonzani ami nem éri meg az oldalnak. De valamennyire szelektálni kell hogy megőrizze a prémium jellegét. Ingyen kukkolni az általad írt oldalakon is lehet és az annyit is ér. De egy olyan oldalnál ahol durván fizetni kell azért is hogy a főoldalra beengedjen, már elvárt egy kicsit komolyabb műsor.


A megítélés aszerint történik hogy a technikai feltételek megfelelőek e (minimum 720p 30fps webkamera), elmúlt e az illető 18 és a fentebbi külsőre vonatkozó kritériumoknak nagyjából megfelel e.


És de, pont hogy az általad említett oldalakon van egy csomó ingyen műsor. Egy forintot se kell fizetni azokon az oldalakon, csak ha privát műsort akarok vagy ha beleszólni hogy mit csinálj.

Nálunk az "ingyen műsor" az egy egyszeri 2-3 perces videó amin igazolod hogy nagykorú vagy és nem egy krumplival videózol. Ez alapnak kéne lennie minden oldalnál mivel ha csak egy 17 éves is becsúszna akkor bezáratnák az egész vállalkozást szóval teljesen megértem a castingos kollégákat.


Az a 2800 euró se mindegy hogy napi 10 vagy napi 2 óra munkával van meg.


De ez nem csak az én véleményem, volt lány aki sírva jött hozzánk át az imlivetól mert felvették a műsorát és folyamatosan azt ismételték ami után még csak nem is kapott egy fillért se, de azért az embereket is átverték mert olyan volt mintha élő lenne.


Röviden:

A többi oldal előnye hogy bárki bekerülhet aki camozni akar.

Hátránya viszont hogy a nézők többsége ingyen bámészkodik (nálunk ez 0%). Velünk ellentétben nem zártkörűek, így a lebukás esélye is nagyságrendekkel nagyobb. Mi nem készítünk felvételt és tiltja is a szabályzat, más oldalak viszont készítenek és vissza is élnek vele.


A többi oldal olyan mint az út széle, bárki megbámulhat de csak a fizetős kuncsaft vihet el.

Mi olyanok vagyunk mint egy VIP kupi, be kell jutni valahogy de ha már bent vagy akkor garantált a prémium kategóriás műsor minden tekintetben.

2022. febr. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lehet az egész világ előtt csinálni sok pici adományért amíg ismerősbe nem futsz, vagy csinálhatod pár száz főből (amik 70%-ban dúsgazdag unatkozó német nyugdíjas bácsikák, szóval nem valószínű hogy ismernek) álló közösségből egyszerre egy embernek óránként egy egyszeri nagy összegért. A rekordot egy pár tartja jelenleg akinek egy 2 órás soft BDSM műsora októberben 1900€ fölött kelt el és szinte az utolsó percig licitáltak rá.
2022. febr. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak erre reagálnék:


"volt lány aki sírva jött hozzánk át az imlivetól mert felvették a műsorát és folyamatosan azt ismételték ami után még csak nem is kapott egy fillért se"


Az Imlive-on 2 módja van, hogy felvegyék a privát műsort. Vagy az előadó maga veszi fel, vagy felvehetik a nézői, természetesen díjért. Ez utóbbi opció kikapcsolható, sírás helyett inkább meg kellett volna nézni, mit állít be.

Az előadó által felvett műsorok külön kategóriában láthatók, és egészen biztos, hogy nem kínál az oldal videókat élő műsorként, ezzel maga alatt is vágná a fát. Ha valaki ezeket megnézi, jutalék jár érte, én is mindig megkaptam. Nem tudom, honnan vette az illető modell, hogy ő nem.

Ha pedig esetleg a stúdiója sugározta a felvett műsort élőként, azzal ők követtek el súlyos szabályszegést és nem az oldal hibája.


Szóval az egy dolog, hogy lassan minden webcamos kérdésnél a ti reklámotokba futok, pedig az oldal nem erre lett kitalálva, de hülyeségeket, amire az össz forrásotok egy modell sírása, azért nem kéne terjeszteni.

Mindezzel együtt nem az Imlive-ot védem, mint írtam én is otthagytam már őket, de azért maradjunk a tényeknél.


Ja, napi 10 órát se dolgoztam még soha, 4-6 órában szoktam 80-150 eurót keresni, többnyire inkább light-os műsorokkal.

2022. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Csajok! Valakinek van infója arról, hogy az új Katas törvény érinti a webcam modelleket akik adóznak?
2022. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, hiszen ők cégeknek számláznak, és az új szabályozás szerint ezt KATÁ-sként nem lehet már.
2022. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm sz infót! Van itt valaki aki ezt már máshogy oldja meg? Pont az előtt állok, hogy ideje lenne hivatalosan dolgozni.. :(
2022. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen egy könyvelővel kell beszélned, hogy a te helyzetedben, a te bevételeiddel mi lenne a legjobb választás.

Többen ajánlják a KATÁ-ból kiesőknek az átalányadózást, itt a költségek kiszámolásához van egy kalkulátor.


[link]

2022. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Negatív, bántó emberek miatt.. Ma már máshogy csinálnám. Magad miatt hagyd abba, ne más miatt.
2022. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!