Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kezdő/hobbi fotósok vállaltok...

Kezdő/hobbi fotósok vállaltok ingyen fotózást ?

Figyelt kérdés

#Fotózás#Debrecen#modell#photo#gyakolas#hobbi#
2022. okt. 1. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2022. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Vagy hobbi ingyen, vagy fizetős munka.
2022. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem, gyakorolni lehet barátokon is. Esetleg ha modellkedsz és jó vagy, ő meg lát benned fantáziát és szívesen együttműködne veled, akkor lehet, de azt senki se szereti, ha kihasználnák idegenek a munkáját. Attól, hogy kezdő, még nem kell ingyen dolgoznia.
2022. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én max TFCD alapon szoktam vállalni. Vagy 1-1 alkalommal már volt, hogy vállaltam tök ingyen is. De ott valami megfogott abban amire megkértek. És nem arra gondolok, hogy utána megdugtam a csajt. (és nem is csajt fotóztam, hanem egy műtárgyat, egy kezdő képzőművész vizsgadarabjáról készült pár fotó, de ott volt egy olyan kisugárzása az egésznek, hogy mondtam neki, hogy legyen most belefér). egyszerűen van egy két dolog, ötlet, téma ami olyna, hogy jó legyen 1x belefér. De ehhez olyannak kell lenni mindennek. És ezt nagyon-nagyon ritkán és nagyon különleges esetben. A többi TFCD alapon.
2022. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
max meztelen szép lányokat :D
2022. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!