Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ebből még lesz...

Szerintetek ebből még lesz valami? Ha ír is, mennyi az esély arra, hogy befutok?

Figyelt kérdés

2 hónapja voltunk anyával egy plázában és ott rendeztek egy modell casting-ot. Mi nem arra jöttünk, csak vásároltunk. A casting után odajött hozzánk egy nő egy modell ügynökségtől vagy mitől, mert ő még nézelődött egy picit utána. Megkérdezte, hogy érdekelne-e a modellkedés, hány cm vagyok, hány éves és mikor veszik le a fogszabim. Aztán anyával bejelölték egymást és megbeszéltük, hogy majd elmegyünk a műtermébe és majd ír. Azóta se írt, nem tudom, hogy most ennyi volt-e,elfelejtett vagy még nyugodtan várhatok. Fogalmam sincs mennyi az az idő, amiből még lehet valami, hogy még van esély,hogy ír.


Lehetőleg normális válaszokat várok és ez megtörtént, mielőtt még valaki azt írná, hogy "micsoda kamu", meg ilyeneket.



#modellkedés #befutási esély
2023. jún. 26. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 honap után az esély kb 0.
2023. jún. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy amúgy?

Fotómodellkedéshez nem feltétlen gond a fogszabi, a fotóstól függ, hogyan állít be. Csak a kifutó modellkedés érdekel?

2023. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi érdekel úgy, még nem gondolkodtam modellkedésen. 16 vagyok.
2023. jún. 26. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Kamu volt.
2023. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!