Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A szupermodellek (ruhamodellek...

A szupermodellek (ruhamodellek a kifutón) hogy lesznek olyan vékonyak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 10:15
A kérdező szavazást indított:
Eleve olyan típusúak
Nagyon nehéz módszerekkel
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Testalkat kerdese, na meg persze kokemeny dieta kell hozza. Konkretan eheztetes, ha jobban tetszik.
2023. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is alapból vékony alkatúak, utána meg nagyon figyelnek, hogy ezt meg is tartsák.
2023. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Alapból kell egy olyan alkat, mellette meg egészségtelen diéta és kemény edzés.
2023. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
A szupermodellek főállásban szupermodellek, akik napi 10 órát alszanak, napi kétszer edzenek a legjobb trénerekkel, éttermi minőségű prémium étrendet folytatnak, saját szakácsuk és dietetikusok van, egy komplett stáb dolgozik rajtuk, luxus körülmények között élnek, legnagyobb stressz az életükben a fotózásra járás és a hostesskedés. Te random Kovács Arankaként, napi 8-12 óra munka, gyerek, háztartás, napi teendők, ügyintézés mellett sose akarj úgy kinézni, mint egy szupermodell. Plusz a szupermodellek esetében mindig beszélni kell a "kémiai segédanyagok" és a photoshop szerepéről is.
2023. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Testalkat+kemény diéta+anorexia+(photoshop a képeken)
2023. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
83%

Amit négyes ír inkább a sportolókra igaz, nem a modellekre. Ha bírod a koplalást, akkor egyáltalán nem nehéz olyan vékonynak lenni. Merthogy csak keveset kell enni..


Az más kérdés hogy eszedbe ne jusson koplalni, mert baromi egészségtelen. Úgy érdemes vékonynak lenni, hogy közben izom is van rajtad, de az már fittness kategória, nem modellkedés. Na az tényleg kegyetlenül nehéz és baromi sok edzés, szigorú diéta és napi 8+ óra alvás kell hozzá.

2023. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
4-es te nagyon hülye vagy
2023. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A test karbantartásáról szól az életük. Család, barátok, ünnepek, alkalmak kizárva. Diéta és sport. Én gyerekkorom óta programozom, és az olvasással párhuzamosan tanultam már az elektronikát, mégsem vagyok tőle gazdag és népszerű. Nekem is többet kellett volna foglalkoznom ezekkel, hogy sikeres legyek. A modellek is az alváson kívül nem nagyon foglalkozhatnak mással, minden kalória számít, és a stresszt is kerülni kell, hogy ép testben ép lélek fennmaradjon.
2023. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Azért a drogokról sem feledkezzünk meg. Bizony azok is hozzájárulnak a soványsághoz.
2023. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
#9 Ott helyben rúgnák ki az a modellt, amelyikről megtudják, hogy drogozik, hiszen az nagyban tudja rongálni a külsejét (nézz előtte-utána képeket függőkről, félelmetes a változás pár év alatt is). Szerintem az étvágycsökkentőkre gondolsz, biztos van olyan, aki él vele. Más mesterséges "szépítő" praktikák közül pedig a plasztikáztatás, botox, szájfeltöltés, zsírleszívás stb. szinte szakmai követelmény.
2023. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!