Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek is nagyon jó az...

Szerintetek is nagyon jó az alakja ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Hátulról is nagyon jó, de azt a képet már nem találtam. Szerintem alakban full, de minden másban is ott van azért. Láthatjátok is. Sajnos nem magyar, pedig álmaim nője volna egy ilyen. És nagyon jól is öltözködik. Bár itthon is vannak ilyen szépek csak ritka az ilyen talán Pesten vagy 1-2 nagyobb városban pl lehet akad. De én 1000x kisebb helyen élek. Itt szinte semmilyen normális lány nincs, legalábbis szingli tuti nem. Nem, hogy olyan aki jól néz ki. Más helyeken pedig nincs kiinduló pontom az ismerkedésre. Pl nagy fiús-lányos baráti körök, suli ahol korombeli tini, fiatal lányok vannak, stb.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. szept. 10. 12:27
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Neki még a kis felesleg is jól áll
2023. szept. 10. 12:29
 2/25 Noren1989 ***** válasza:
45%

Remélem kellemeset rejszoltàl.


A csaj jelenleg is a thick kategória. Néminemű gazdatest-jelleget vélek rajta felfedezni.

2023. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Fúú, nem!

Ez a mell nagyon természetellenes. Nem a nagy mellel lenne a baj hanem azzal hogy vállig feltolja/felvarratta és így jobban hasonlít két dinnyére mint egy természetes szépen álló mellre.

Arcra sem jön be nekem valamiért. Talán az orra ami fura.

2023. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Justinianus ***** válasza:
64%
Ó tényleg, kellene még venni az idén dinnyét, van még?
2023. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
Az óriási mell nagyon lerontja a csajt, nem tetszik
2023. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Metionin ***** válasza:
55%
Hát...valahogy olyan bárgyú arcot vág az összes képen. Egyébként feleekkora mellel és némi edzéssel nagyon jó teste lenne de így nekem olyan "puha" izomtalan, az a nagy mell meg meg még rátesz erre.
2023. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nekem pontosan a melle tetszik nagyon, szerintem közel nem óriási. A milfeknek nagyobb szokott lenni és még nekik is jó szerintem legtöbbjüknek. Bár egy határ nálam is van. De ez mindenkinél más. De ehhez hozzá ad a jó formás derék, csípő is. És a feneke is nagy, kerek volt azon a képen amit láttam róla régebben.
2023. szept. 10. 13:04
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

Az én alakom is ilyesmi, mondjuk én megfelelő méretű fehérneműt és bikinit tudok venni, nem kicsit, mert eszem is van hozzá.

Mi ezen az extra? Ezt kaptuk, egy emberi test. Nem tudom az ilyen kérdéseket értelmezni.

2023. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó szerintem a baba fiatal lány arc az extra rajta
2023. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Lehet. Kinek mi.
2023. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!