Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek is nagyon jó az...

Szerintetek is nagyon jó az alakja ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Hátulról is nagyon jó, de azt a képet már nem találtam. Szerintem alakban full, de minden másban is ott van azért. Láthatjátok is. Sajnos nem magyar, pedig álmaim nője volna egy ilyen. És nagyon jól is öltözködik. Bár itthon is vannak ilyen szépek csak ritka az ilyen talán Pesten vagy 1-2 nagyobb városban pl lehet akad. De én 1000x kisebb helyen élek. Itt szinte semmilyen normális lány nincs, legalábbis szingli tuti nem. Nem, hogy olyan aki jól néz ki. Más helyeken pedig nincs kiinduló pontom az ismerkedésre. Pl nagy fiús-lányos baráti körök, suli ahol korombeli tini, fiatal lányok vannak, stb.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. szept. 10. 12:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem cserélnék vele. Az én ízlesemnek a "tökéleteshez" képest van rajta felesleg. A nagyon nagy mellei meg nem tetszenek. Ha szilikonok akkor azért, ha természetesek akkor meg nagyon lóghatnak melltartó nélkül.

Azért nem sok ilyet látsz, mert a mell zsírszövet. Ritka, hogy ennyire aránytalanul nagy legyen. A szilikon meg már nem divat egy ideje, pláne az ilyen feltűnő.

2023. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
Én meg eddig azt hittem a D mellnél nincs nagyobb. De tévedtem ennek E vagy F melle van dik? Xd
2023. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
#22 persze, van J is.
2023. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A teste aránytalan, két dinnyeméretű mell kevés ahhoz, hogy valakinek összességében jó alakja legyen. Az utolsó képen meg nagyon túltolta a filtert, brutális homlokot varázsolt magának.
2023. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a pipaszár lábak!

Az összhang nagyon rossz..

Mosolya sincs..

Ááááááááá...

2023. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!