Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modell szeretnék lenni!...

Modell szeretnék lenni! Sikerülhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régóta eldöntöttem,hogy fotómodell szeretnék lenni! Szerintem megvan a szépségem hozzá,de ezt nem csak én gondolom így.

Pár infó rólam:

-Nagy kék szem

-Hosszú aranybarna egészséges haj

-Szép,telt ajkak

-165cm

-42kg

Mit gondoltok? Merre kéne tovább mennem? (Milyen iskola vagy casting stb..)



2023. szept. 10. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A magasságod miatt nagyon nem élném bele magam.

Asszem ilyen 172-173cm az a minimum.

2023. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A magasság miatt szerintem sem nyerő, esetleg még lábmodellnek okés lehetsz, ha szép lábad van.
2023. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1


Még bőven van időm nőni,tehát valószínűleg 170cm felett leszek

2023. szept. 10. 21:54
 4/25 A kérdező kommentje:

#2


Én úgy tudom,hogy a fotómodelleknél nem igazán számit a magasság.

2023. szept. 10. 21:56
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Azt fontos lenne tudni, hogy mennyi idős vagy, és hogy fogsz-e még nőni, és ha igen akkor mennyit? Sportorvosi vizsgálaton elvileg meg tudják mondani. Meg nem kell kifejezetten szépnek lenned, inkább különlegesnek.
2023. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
A modellek nem szépek, inkább karakteres az arcuk és vállfa a testük.
2023. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

A választ ennyiből senki nem tudja megmondani. Modelleknél én eddig csak fiús arcút láttam, vékony giliszta ajkakkal. Ellenben elég magasak voltak.


Szóval B terved mindenképp legyen, és ehhez érdemes tanulni.

2023. szept. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem mutatsz egy képet? Mármint nekem mindegy, nem vagyok rád kíváncsi, inkább csak a válaszod érdekel, hogy miért nem teszel ki egy képet, hiszen akkor sokkal relevánsabb válaszokat kaphatnál. De ezt sose értettem, százmillió ilyen kérdés, lehetek e modell, azt képet nem is mutat a fejéről... :D
2023. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Fontos tudni mennyi idős vagy, mert ha mondjuk 14-15 akkor már nem valószínű, hogy sokat fogsz nőni és a jelenlegi magasságoddal nem nagyon tudsz érvényesülni ezen területen. Illetve, hogy milyen arányokkal rendelkezel pl. hosszú lábak kb. egy alap, a hosszabb vékony nyak szintén.


Lehet jelentkezni különböző ügynökségekhez portfólióval és várni a csodát vagy elmenni nyilvános castingokra, de sajnos a legtöbb ember ott várólistás marad.


Fiverr-t tudnám ajánlani, ha van egy erős angol tudásod, viszont gyanítom fiatal vagy még, így ez sem egy túl jó opció.

2023. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok hozzád hasonló ,,szép arcú" lány van, aki fotomodell akar lenni ( ami egyébként nincs is).

Egyáltalán nem olyan biztos, hogy 170 centi leszel, azt leirhattad volna most hány éves vagy. Én pl 16 éves korom óta 175 vagyok.

Plusz ahhoz, hogy modell légy nem eppen szép arc kell, mert abból sok van. Karakteres, különleges arc kell hozzá, amit jól lehet akár sminkelni, ami nincs minden sarkon.

2023. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!