Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van itt olyan aki nem fizetett...

Van itt olyan aki nem fizetett a Prestige Modell management-nek és az ígérettel szemben mégsem hajtották be bírósági úton?

Figyelt kérdés
Nem reagáltam az első e-mailre. Küldtek még egyet abban sem kattintottam rá a szerződés linkre. Magára az office-os e-mailjükre válaszoltam hogy nem kérem. Erre visszaírtak hogy hamarosan küldik a szerződésemet. Csak nem tudom milyen szerződést, mert én semmit nem küldtem nekik vissza. Telefonon se beszéltem senkivel. Attól tartok kreáltak egy hamis szerződést ami alapján követelik a pénzt. Ha most nem válaszolok már nekik lehet egy ideig békén hagynak. De félek pár év múlva megint elkezdenek zaklatni egy már jóval magasabb összegű tartozás miatt. Már arra is gondoltam hogy ha meghalok akkor majd megkeresik a gyerekeim és rajtuk hajtják be. 😤 Habár szerintem több tízezer embert átvágtak, akik nem fizettek végül, nem hiszem hogy ilyen sok peres ügyük lenne.

2023. szept. 27. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aláírtál bármit? Ha nem akkor nincs szerződés
2023. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmit nem írtam alá. Nem is küldtem vissza semmit nekik ami arra utal hogy szerződést szeretnék velük kötni. Szerződést kötni egyébként szóban és ráutaló magatartással is lehet. Szóval sajnos nem csak az írásos szerződés létezik. De egyébként egyik módon sem kötöttem velük szerződést. Ezért is találom furcsának hogy azt írták hogy hamarosan küldik a szerződésemet amit velük kötöttem. Szóval ha küldenek egy pdf formátumú szerződést akkor nem tudom mit csináljak, de szerintem ez okirat hamisítás. Ezért is keresek olyanokat akik a szerződés ellenére nem fizettek nekik és mégsem lett bírósági ügy belőle. Már olyat is elképzeltem hogy egyszer bekopog 2 verő legény hogy behajtsák a pénzt. 🙈 Egyébként eddig mindent magyarul küldtek, most meg hirtelen angolul van minden.
2023. szept. 27. 18:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

" Szerződést kötni egyébként szóban és ráutaló magatartással is lehet."


Aha...és szerinted a bíróságon ez, hogy néz ki? Hogyan lehet bizonyítani?


ÉN, a helyedben bemennék holnap a rendőrségre.

2023. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Beírtam googlebe,és szinte mindenkit átvertek.Írd be,hogy Prestige modell review.Azt írjàk aut is megfizettetik.ha fel akarod bontani a nem létező szerződést
2023. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos akárhogy is néz ki, ez tény és való hogy lehet ezen a két módon is szerződést kötni. Szerintem rendőrséggel semmit nem érek. Mikor egyik ismerősöm bement mert zaklatta valaki azt mondták amíg vér nem folyik nem tesznek semmit. Pedig az üzeneteket is megmutatta miket küldött neki az illető. Tiltsa le. Ennyi volt a válasz. Egyébként nem tudom hova lehetne feljelentést tenni a rendőrségen kívül. Ráadásul osztrák cég.
2023. szept. 27. 18:34
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy nem lesz semmi,ha nem fizetsz.
2023. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen azt látom hogy a nem létező szerződést akarják kifizetettni. Csak arra vagyok kíváncsi hogy ha valaki nem fizet rövid vagy hosszú távon akár évek múlva van -e ebből valami?
2023. szept. 27. 18:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik azt írta,hogy a fogyasztóvèdelemhez fordult és ott azt tanácsolták,hogy ne fizessen semmit,mivel nem tudnak semmit se bahjtani,mert nem létező cég.
2023. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5.-re a kérdezőnek.


NINCS szóbeli szerződés!!! Honnan veszed, hogy van???

2023. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 4-6-8 voltam.Egyszer kaptam egy levelet,hogy csomagom jött.Elmentem a postára,átvettem.Két recepteskönyv volt benne.Rá egy hétre jött a levèl,hogy ha nem fizetem ki,200€ büntetést kell fizetnem.A vicc az,hogy abban a hónapban költöztem ki külföldre és egy szót se tudtam anno a nyelvből,meg nyilvàn nem recepteskönyvet rendeltem volna online.Nem fizettem,nem lett semmi
2023. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!