Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van itt olyan aki nem fizetett...

Van itt olyan aki nem fizetett a Prestige Modell management-nek és az ígérettel szemben mégsem hajtották be bírósági úton?

Figyelt kérdés
Nem reagáltam az első e-mailre. Küldtek még egyet abban sem kattintottam rá a szerződés linkre. Magára az office-os e-mailjükre válaszoltam hogy nem kérem. Erre visszaírtak hogy hamarosan küldik a szerződésemet. Csak nem tudom milyen szerződést, mert én semmit nem küldtem nekik vissza. Telefonon se beszéltem senkivel. Attól tartok kreáltak egy hamis szerződést ami alapján követelik a pénzt. Ha most nem válaszolok már nekik lehet egy ideig békén hagynak. De félek pár év múlva megint elkezdenek zaklatni egy már jóval magasabb összegű tartozás miatt. Már arra is gondoltam hogy ha meghalok akkor majd megkeresik a gyerekeim és rajtuk hajtják be. 😤 Habár szerintem több tízezer embert átvágtak, akik nem fizettek végül, nem hiszem hogy ilyen sok peres ügyük lenne.

2023. szept. 27. 17:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem letiltom az e-mail címet. Aztán remélem tényleg nem lesz semmi.
2023. szept. 27. 19:08
 12/16 A kérdező kommentje:
Most olvastam külföldi fórumokon róluk. Ketten is írták hogy egy idő múlva hivatalos behajtó irodától kaptak papír alapú levelet és behajtották az összeget. Hát ezek szerint nem lehetünk nyugodtak még akár fél de 1-2 év után sem.
2023. szept. 27. 22:20
 13/16 NTBS ***** válasza:

Semmi gond nem lesz.

Nem írtál alá semmit.

2023. szept. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#12 az is kamu volt

Mivel nem kitottel szerzodest, semmit nem hajthatnak be

2023. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen az egyik valószínűleg az volt. De a másiknak utána nézett aki kapta és azt mondta az valós cég volt. Fizetett is. Ma írtam az Európai Fogyasztói Központnak, hogy segítsenek.
2023. szept. 28. 09:39
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ketten is írták hogy egy idő múlva hivatalos behajtó irodától kaptak papír alapú levelet és behajtották az összeget. "


Még az is lehet, hogy a Prestige-ék írták álnéven ezeket, azzal a céllal, hogy ha valaki rákeres és olvassa, megijedjen és fizessen.

2023. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!