Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek fotómodell?

Lehetek fotómodell?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék főállásban ezzel foglalkozni, de érdekel, szívesen kipróbálnám és jól jönne fizetés kiegészítésnek alkalmanként.

27 éves lány vagyok, 175 cm és 58 kg. Viszonylag szép, szabályos arcom van és arányos, formás alakom.

Van esetleg olyan ügynökség, akik alkalmanként hétvégére is szerveznek ki mondjuk adatbázisból modelleket?

Tudom, hogy így nem lehet híressé válni, meg nagy modell karrierre törni, csak alkalmanként egy-egy reklámfotózás vagy ilyesmi reális lehet, hogy néha összejöjjön? Ha igen, ismertek esetleg olyan ügynökségeket, akiknek jó híre van és érdemes mondjuk regisztrálni náluk?



2023. nov. 2. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha több helyre is regisztrálsz, jó eséllyel összejöhet párhavonta 1-1 alkalom.
Talán szerencsével egyszer be is hívnak ha sok helyre regisztrálsz.
Nem, esélytelen.
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem bántani akarlak, de ezt nem 27 évesen szokás elkezdeni, még hobbi szinten sem. Több ezer fiatal, 18-20 éves lányból válogathatnak, nincs hiány és ők is hamar kiöregszenek.

Statisztának elmehetsz, reklámokba is, de itt inkább az Aldit meg a Neocitránt kell érteni, nem az Armanit.

2023. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Én megnéznélek. :$
2023. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg. Sok ruhakatalógusban 40-50-es hölgyek is vannak, nem csak tizenéves modellek.
nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igyekszem majd keresni olyan ügynökségeket, amelyek nem kérnek el pénzt a regisztrációért, hátha szerencsém lesz.

Illetve keresgélek majd amatőr fotós csoportokat, hátha akad aki csinálna rólam jó képeket. :)

Egyébként nekem az Aldi meg a Neocitrán is jó, mint mondtam tudom, hogy ilyen idősen már nem fogok nagy modell karriert befutni és nem is célom. :) Csak kis fizetéskiegészítésnek és a szürke irodai napokból való kimozudlásnak szánnám.

Esetleg van olyan ügynökség, ahova érdemes lenne regisztrálnom?

nov. 3. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csakis olyan helyre menj, ahol nem kérnek regisztrációs díjat, a többi átverés!

Aki ugyanis lát benned potenciált, az befektetésnek tekinti a kezdeti költségeket és majd maximum később vonja le a fizetéseidből.

Modellügynökségek pl. a VM, Visage, Icon, Attractive, ezek megbízhatóak, de sajnos vagy nem sajnos, van bőven jelentkezőjük.

Kifejezett statiszta közvetítőket sajnos nem ismerek.

nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Esetleg tudtok olyan amatőr fotós Facebook csoportot, vagy egyéb felületet ahol nagy valószínűséggel találhatok megbízható fotósokat?

Nem szeretnék sok pénzt költeni egy drága portfólióra, de azt hiszem nem ártana, ha lenne 1-2 jó minőségű fotóm ahhoz, hogy bárhová jelentkezhessek. Így az volna a legjobb, ha sikerülne egy amatőr fotóssal lebartellezni, hogy csinál rólam fotókat és mindkettőnknek annyival több lesz a portfóliójában. :)

nov. 13. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.🙂
jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: és melyek volnának ezek? :D
jan. 8. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!