Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A VM (Valentine Model) ügynöks...

A VM (Valentine Model) ügynökség milyen?

Figyelt kérdés
érdemes jelentkezni hozzájuk, modell alkat vagyok és már máshova is hívtak de eddig nemet mondtam, viszont kitétel náluk, hogy a derák maximum 62-es legyen, de nekem 69cm, ez baj? a többi kitételnek megfelelek..csak ennek nem.

2012. júl. 17. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
nagyon jó, ha tényleg igazi modell szeretnél lenni nem csak hobbyként akkor oda menj. Nem dolgoznak 100 modell el hanem kevesebbel de azokkal nagyon foglalkoznak hazai magazinokba nagyon nem szereplenek, de külföldön szinte már mindegyik volt egy ismerősöm nála van és láttam h tölti fel a newyork, párizs,london, tokyo útjait a modellkedés során. Csomó modell fent volt már a modell.com -on tőlük és téli divatheteken 9 lány azt hiszem összesen 100 show csinált ami nagyon nagy szám
2012. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
69 centis derék nagyon sok!!! Fogyj le. utána jelentkezz, így nem fognak felvenni. De máshova se, nem csak a Valentine követeli meg.
2012. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is sok a 69 cm... De derekat azért nem a legnehezebb karcsúsítani, tehát nincs veszve semmi :) Ha meg karcsú vagy és min 172 cm magas akkor mindenképp próbáld meg.
2012. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

179 centis vagyok, a csípőm 93 centi, mell:87

de hogy lehet fogyni a derékból?? állítólag adottság a vékony derék és nemlehet formálni:O

2012. júl. 17. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:
A derekadon kívül a csípőd is túl széles. Illetve a modelleknek általában kisebb fajta mellük van.
2012. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát énmeg ahol nézegetem a lányokat, híres modellügynökségek oldalán (mint pl visage) ott volt olyan akinek a csipője volt 94centi is és a melle 90..tehát

egyáltalán nem vagyok dagadt, arányos a testalkatom, ezt a képeim is mutatják és visszajelzésekből is tudom, egyedül a derekam a baj, pedig az sem széles ha megnézem...a 179 centimhez ez pont jó és tök csúnya lenne nem aránylana egymáshoz a csípőm meg a derekam mert olyan cérnaszál derekam lenne...szóval..szerintem nem mindegyik ügynökség csonthalmazokat keres

2012. júl. 17. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:
állj terpeszbe, fordítsd a törzsed jobbra-balra. Én ezt csináltam sokszor, kicsit izomlázas is lettem, de 65ről 62-61 közé ment a derekam. :)
2012. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
biztos hogy segít? hátjó kipróbálom! köszii:)
2012. júl. 18. 11:02
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Ettől még ha tényleg már hívtak téged ügynökségek akkor nem lehetsz csúnya, a kifutót viszont csak ritkán fogod látni. Fotómodellkedést ajánlok neked.
2012. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen tudom, a kifutómodellkedés gondolatát már rég elvetettem, mert tudom, hogy az nem lehetek mivel nem vagyok botsáska, a kérdésemben énis arra voltam kíváncsi, h fotómodellkedésre van-e azért esélyem, és köszi:))
2012. júl. 19. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!