Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » FACE Model Management! VÉLEMÉN...

FACE Model Management! VÉLEMÉNYEK?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, aki ismeri ezt a modellügynökséget az írjon, hogy milyen/mennyire megbízható, jó-e, stb. köszönöm!

2012. júl. 19. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Az egyik legjobb ügynökség és nem hallottam róla rosszat. De nehéz bekerülni oda. Én is oda akartam menni, de nem vettek fel.

[link]

2012. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem ők a legjobb ügynökség inkább a gyengébbek között van, de lehet próbálkozni:))
2014. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
AMI A LINKBEN VAN EL NE HIDD!! A felsorolt modellek közül egxik sincs a Face-nél és nem is ő fedezték fel..ilyen nagy kamut ba*dmeg.
2014. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%
Ez a legjobb modell ügynökség Magyarországon! Igaz,nehéz bekerülni,de próbálkozni lehet :D A tapasztalatom szerint,nagyon őszinték és kedvesek. Én ezt az ügynökséget ajánlom mindenkinek, akkor is ha nem kerültem be.
2017. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy tiszta nagy hülyeség amit a 3/4 felhasználó írt h kamu ilyenek xdd A modelleket ők fedezték fel és a legjobb ügynökségek közé sorolható xd na mindegy
2021. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyarország vezető ügynökségei közé tartozik!
2021. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon jó ügynökség. B4szki annyira szép modelljeik vannak istenem bárcsak magas lennék
2021. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha elkuldom nekik a jelentkezést és nem találnak alkalmasnak, akkor is írnak e-mailt?
2021. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Barátnőm faces és nagyon szereti. Sokat keres
2022. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!