Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdemes lenne elmennem modelln...

Érdemes lenne elmennem modellnek? Kép!

Figyelt kérdés

Sokan mondják családom,barátaim,h ki kéne próbálnom magamat a modell szakmában. Én vistont egyáltalán nem érzem szépnek magam és nincs is jó fotó arcom. Nektek mi a véleményetek?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 21. 08:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Szép meg csinos vagy, de modellként nulla esélyed van.

Még ha arcra talán oké is lennél, az alkatod kicsit sem modelles, anélkül pedig nem tudnál érvényesülni a szakmában, max. csak addig jutnál, hogy csináltass portfóliót x összegért. Felesleges pénzkidobás.

Mellesleg szerintem már öreg is lennél a dologhoz kicsit, így kép alapján legalább 18-20 évesnek gondollak legalábbis, szóval pár évvel hamarabb kellett volna elkezdened a dolgot.

De ha ez minden álmod és van felesleges pénzed portfólióra, akkor hajrá.

2012. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Nem ne haragudj


Szerintem nem szép az arcod.

Vagy csak túl sok smink van rajtad.

Igazából egy natúr képet kéne feltenned.

2012. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó kép natúr.

2012. okt. 21. 11:10
 14/29 anonim ***** válasza:

Ja tényleg

bocsi


Elég karakteres arcod van,így az utolsó képet nézve ami ugye kell a modell szakmához.

Nem tudom

Próbáld meg.

Lehet látnak benned lehetőséget

2012. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igaziból a magasságommal van gond,mert 157cm vagyok,de nem is kifutós modell szeretnék lenni.

Ja és vki kérdezte,17 éves vagyok.

2012. okt. 21. 11:50
 16/29 anonim ***** válasza:

uhh

az viszont nagyon alacsony

Szerintem akkor felejtsd el.

Én is ez szeretnék lenni,de még az 167-es magasságommal is kicsi vagyok fotómodellnek...

2012. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

elég érdekes a környezet :D Szerintem ez nem te vagy. :P Ha mégis, akkor sorry. Mégis inkább E/3-ban beszélnék a képen szereplő csajról ;)

Nem, nem mehetne el modellnek, mivel nincs meg az alkata hozzá. Elég sokat kéne fogynia, szó sincs arról, hogy duci, de a modellek ennél sokkal vékonyabbak. Az arca nem szép, de van benne valami; estleg arcmodellnek jó lesz.

2012. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

A képeken én vagyok a környezet pedig Miami. Nyáron kint voltam apukámnál és az első 3 meg az utolsó kép ott készült. :)

De köszönöm szépen a választ.

2012. okt. 21. 12:24
 19/29 anonim ***** válasza:
58%
Az első 3 kép alapján azt mondanám tökéletes modell lehetnél. 4-5. kép alapján: NEEM, rémes ez a túlsminkelt szolikirálynő stílus, természetellenes, ronda. 6. kép: nem akarlak megsérteni, de úgy szoktuk mondani: egybetestű. Semmi formád nincs, nem törődsz a testeddel, kell neked egy jó diéta, rengeteg sport, edzés, torna és rendben lennél. De most nem. Fotómodell lehetnél, mert az arcod érdekes, szerintem felfigyelnének rá, de a tested az nagyon nem jó. Alakíts rajta. Arcmodell persze így is lehetnél.
2012. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Az első 3 képen gyönyörű vagy,főleg a 3.-on:) A 4-5. olyan műnő vagy hogy fúúúú, az nem tetszik. Az 5. képen meg az alakoddal van gond, bocsi. A melled az oké,de a combod túl vastag, látszik nem igazán foglalkozol a testeddel,bocsii
2012. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!