Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme elindulnom egy kisebb szépségversenyen vagy modell szakmába kezdeni? Ez minden álmom. Képek!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 21. 23:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%
szerintem nincs kiemelkedően különleges vagy szép arcod, inkább beleolvadsz a tömegbe. Ettől függetlenül a szépségversenyt megpróbálhatod, hiszen azon lassan már az átlagon aluli lányok is elindulnak, tehát esélyed egy továbbjutásra van. Szerintem nekem azért nem 'tetszel', mert nem áll jól ez a hajszín ^o)
2012. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%

szerintem csak a 2. képen vagy szép. az utolsó kettőn az a hajszín nagyon rosszúl áll neked. a modellek nem feltétlenül azért lesznek modellek mert szépek hanem mert van bennűk valami plusz (amit csak egy modellügynökségen tudnak megmondani róla) és még TALÁN szépek is.

Viszont luxus kurv@ még így is lehetsz úgyhogy nincs minden veszve.

16/f

2012. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A hajam teljesen szőke. Az utoló 2 kép nyári az eslő kettő szeptemberi. :)

2012. okt. 22. 13:07
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy? Az modellkedésnél sokat számít. Ezeken a képeken nem látszik rendesen az alakod, de ahhoz, hogy kifutómodell legyél nagyon soványak kell lenned, míg fotómodellkedéshez kicsit kevésbé (de azért ott is). Próbáld ki, keress fel egy modellügynökséget (szigorúan anyukáddal), és érdeklődj, hogy szerintük megfelelő lennél-e. Azért csak úgy csinálni egy portfóliót, nem ajánlatos szerintem, mert az ilyen 90.000 körül szokott lenni (bár biztos ebből is van olcsóbb). De szurkolok neked :)
2012. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
A modellkedéshez nem vagy sem elég különleges, sem alkatod nincs hozzá. Nem vagy nyúlánk, magas termet. Jelölteket kerestem egy időben castingokra, kikötés volt, hogy az ilyet kell keresnünk. Szép, kellemes jelenség vagy mindazonáltal, de még egyszer hangsúlyozom, klasszikus értelemben vett modellnek alkalmatlan vagy. Helyi szépségversenyeken jó eséllyel indulnál, én ebben az irányban mozognék.
2012. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

162 cm vagyok és 48 kg. Sajnos elég alacsony,de nem is kifutó modell szeretnék lenni. :) Meg inkább a szépségverseny ami vonz. A modellkedés csak második helyen szerepel.

Köszönöm a válszt. :-))

2012. okt. 22. 14:29
 17/34 anonim ***** válasza:
90%
Még annyit tennék hozzá, hogy ha eddig nem szólított le modellügynök, akkor ez nem véletlen. Aki modellnek való, azt megtalálják anélkül, hogy ő kopogtatna. Én negyedennyire nem vagyok kis cukibogár mint te, barna hajam van, nincs babaarcom, mégis 13 éves korom óta rendszeresen jöttek hozzám az utcán, étteremben, rendezvényeken, hogy ilyet keresnek. Mert 180 centi vagyok, kis mellekkel, kis fenékkel, keskeny csípővel, hosszú vékony karokkal, lábakkal és 56 kiló. Annyi a különbség, hgy én sose akartam modellkedni, mert utálok ripacskodni. Ezért dolgoztam egy ideig belső munkatársként, castingosként:) Tényleg nem szeretnélek megbántani, de még egyszer elmondom, hogy ha tényleg alkalmas lennél, már rég megtaláltak volna és lenne több (ingyen elkészített) portfóliód is. Megpróbálkozhatsz kilincselni, mert jó pénzért csinálni fognak portfóliót, de nem érdemes. Ha nagyon vonz ez a világ, neked tényleg inkább szépségversenyre érdemes jelentkezned. Ott nincsenek ennyire merev kinézettel kapcs. kritériumok mint a modellszakmában, mert itt nem elég simán csinosnak és szépnek lenni.
2012. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
hát modelleknek szinte csak magas lányokat fogadnak el
2012. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem túl átlagos vagy, szép, de átlagos. rengeteg teljesen ugyanilyen lányt látok nap, mint nap az utcán, modellnek nem elég különleges az arcod - szerintem
2012. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2012. okt. 22. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!