Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék modellkedni, de nem...

Szeretnék modellkedni, de nem tudom hogyan kezdjem?!

Figyelt kérdés

már régebb óta figyelem az ilyen oldalakat neten vagy olvasok róla ujságokban, kimondottan Palvin Barbarát, mondhatni ő a példaképem :) 177cm magas vagyok, sportolok egyfolytában ugyhogy az alakommal annyira nem lenne gond szerintem(64,7kg), mert nem az anorexiás modellkedés a célom..egyébként még szeretnék szálkásitani. Sokan kérdezték már, hogy miért nem modellkedek? Állitolag szépek a szemeim :) Véleményekre vagyok kiváncsi, és hogy mit ajánlotok? Az első két kép nem mostani, de most csináltam egyet gyorsan webcamerával.

[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat



2012. nov. 28. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

66 kilóval sovány, ja persze :D

Az exem 51, a mostani bnőm 53 kg...

2012. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rubint Réka 163 cm és 55 kg ;) full izom (izom=kg) nagyon sokat sportolhatnak a barátnőid, de nemédekes mer te egy tudatos ember vagy aki tisztába van ezen a téren mindennel :D jó lehet neked
2012. nov. 29. 19:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugyanarról beszélünk. Rubint Réka 55 kg. És mint írtad, ő izmos. Köztudott, hogy az izom lényegesen nehezebb, mint a zsír, tehát ha nem lenne ennyire kigyúrt, kb 50 kiló lenne :) Ééééééérted? 50, tehát jó csaj, nem pedig 66, mint egy tehén :D
2012. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
persze mert a 66 kilo az már tehén :D szerintem tedd el magad...
2012. dec. 2. 14:44
 15/16 anonim ***** válasza:

nem akarja megnyitni a képeket...

a 65 kg még tényleg nem kövér 177 centivel, de ha modellkedni akarsz akkor biztos, hogy fogynod kell.

és mellesleg úgy látom nem vagy teljesen tisztában azzal, hogy mit is jelent az anorexia [link]

nekem a kedvenc modellem candice swanepoel, ő 175 cm 54,5 kg. és nem anorexiás, sem sovány!!!! hanem vékony és izmos!

írd le a méreteid. a modell alkat az 90-60-90 körül van. ha megvannak az adottságaid és leadsz néhány kilót akkor menni fog :) sok sikert!

2012. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
NEM NEM NEM NEM VAGY MODELLALKAT ESÉLYTELEN:s
2013. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!