Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek az Icon...

Mi a véleményetek az Icon modellügynökségről? Küldtem be nekik képet (méreteimmel együtt) és várnak személyes találkozóra. Az jót jelent?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 23:09
 1/8 anonim válasza:
Az icon az egyik legjobb magyar modellügynökség. Nyílván szuper ha behívtak. Hány centi vagy és hány kiló? Van rajtad valami különleges? Az arcodon? Remélem összejön ;)
2013. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

174 cm vagyok és 54 kg.:)

Elég különleges és karakteres arcom van..legalábbis mások sokszor mondták már nekem. Köszönöm szépen!

2013. márc. 1. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd majd le légyszi hogy milyen volt, mit kérdeztek stb..olyan kíváncsi vagyok!:))
2013. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hú, drukkolok. Az Icon nagyon jó.
2013. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Aurora117 ***** válasza:
Ha behívnak, az nagyon jó jel. Szeptemberben én is voltam egy ügynökségnél. Fontos ,hogy lássák rajtad, komolyan gondolod. Ha van egyéb kérdésed üzenj privátban ;)
2013. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ők tök jók, csak nagyon sok lány "parkol" náluk. szóval ha hetekig, hónapokig nem nagyon foglalkoznak veled, inkább akkor is keress mást, ha ők a legjobbak. sok ügynökség gondolja úgy, hogy ha nekik nincs idejük már valakire, akkor inkább maguknál tartják, de ne másnál fusson be.. és ez az iconra eléggé jellemző. :/
2013. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
majd megírod, hogy végül felvettek e?
2013. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na ? bejött?
2013. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!