Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék modell?...

Szerintetek lehetnék modell? (Képet linkeltem a leírásban)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, nagyon szeretnék modellkedni, de igazából fogalmam sincs, hogy alkalmas vagyok-e rá, és ha igen, hogyan kezdjek neki. (köldök piercingem van)


[link]

[link]



2013. máj. 29. 19:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is van esélyed. De csak kemény munkával érheted el, a szépség nem elég :)
2013. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az első képen tényleg különleges az arcod. :)

Egy próbát megér, próba szerencse.

Viszont kérlek, ne szállj el magadtól... értelmes lánynak nézel ki.

L19

2013. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem szép arcod van. milyen magas vagy? ha igazán magas, akkor talán egy próbát megér.
2013. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A magasságodtól függ leginkább, 170 alatt nem igazán állnak veled szóba, ha mégis, ahhoz nagyon különlegesnek kellene lenned.
2013. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Tényleg szép arcod van :) de valóban a magasságos és a súlyod is döntő terepet játszhat abban, hogy bekerülj egy JÓ modellügynökséghez! Milyen magas vagy és hány kg?? :))
2013. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed!

Próbálkozz be náluk.

Én is itt kezdtem! :)

Jelentkezz!!!


[link]

2013. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó modell lennél. Nagyon szép vagy és megragadt az arcod...emlékezni fogok rá. Ez nagyon jó, mert azt jelenti hogy karakteres vagy és érdekes. Először szerintem indulj el egy szépségversenyen. Utána készíts pár jó minőségű képet és küldd be egy modellügynökségnek. :)
2013. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

nagyon szép vagy, mindenképpen próbáld meg!:)

esetleg tudnánk beszélni fbon?:D lány vagyok:D

2013. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek !:) tudom, hogy a magasságomtól és a súlyomtól függ, ez a bajom :D 168 cm vagyok és 50 kg, bár 14 éves szóval simán lehet h növök még annyit h megfeleljek, nem? [link]

[link]

[link]


itt van még pár kép és ha tudtok ajánlani ügynökséget, akkor megtehetnétek :) ezer köszönet komolyan

2013. máj. 30. 20:59
 20/23 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon is megfelelnél modellnek, nagyon szép vagy, az alakod is szép :) És tök jó dús ajkaid vannak, a szemed is kifejező :) szerintem tuti befutó lennél ;)
2013. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!