Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék modell?...

Szerintetek lehetnék modell? (Képet linkeltem a leírásban)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, nagyon szeretnék modellkedni, de igazából fogalmam sincs, hogy alkalmas vagyok-e rá, és ha igen, hogyan kezdjek neki. (köldök piercingem van)


[link]

[link]



2013. máj. 29. 19:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem rosszindulatból mondom, de nincs olyan arcberendezésed, nem vagy 'az a típus', akit manapság keresnek. a barnított bőr végképp felejtős (ha barnított), viszont nagyon jót nevettem a csücsörítős képeden, valóban minden modell így pózol. egyébként különös, hogy nem, vagy csak alig találni barna szemű modellt. ha tévednék, akkor igyekezz nőni, nem lehet elég korán kezdeni.
2013. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
semmi mesterséges barnaság :)
2013. jún. 1. 21:20
 23/23 anonim ***** válasza:
szia! én is szeretnék modell lenni (172cm 50kg, nekem is van köldök pc) 1 hónapja jelentkeztem a Visage modellügynökséghez, ahova sikeresen be is hívtak egy személyes találkozóra, sajnos a találkára még nem bírtam elmenni mert nagyon messze van PB, szóval arról még nem tudok mondani semmit, de szerintem inkább jelentkezz te is valamelyik JÓ modellügynökséghez, ők jobban értenek hozzá mint az állandóan negatív látású gyakorikérdésen lévő válaszolók. :) 14/L
2013. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!