Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ki a szebb modell, Major...

Ki a szebb modell, Major Annamária vagy Palvin Barbara?

Figyelt kérdés

Anna: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Barbi: [link]



2013. jún. 29. 13:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Utóbbi: azért emlékezik mindenki Barbira, mert mindenhonnan az ő feje néz vissza ránk, nagyon fel van kapva, aztán pár év és jön az utánpótlás, aztán majd Palvint szépen elfelejtik, és jön az új generáció.


Az utolsó mondatodhoz meg egy képpel reagálnék, retus előtti kép, itt talán csak alapozó van rajta, íme a világi csoda, ami csak neki adatott meg :) [link]

2013. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelműen Anna. Barbika egy pimasz arcú felkapott kis csitri.
2013. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
44%

ezaz Annamária nekem úgy tűnik hogy a kérdező,vagy ismerőse. Ha nem bocsi,de a google-ön semmit nem találok róla és ezek a képek se olyanok mintha egy modell lenne. Szerintem nem csúnya,de az utcán ilyen lányok járnak. Sok ilyen tipusu lány van,sok ilyen lányt ismerek.

Szerintem Barbi szebb,és különlegesebb is.

2013. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is van "szerencsem" ismerni az annat es csak ugy megjegyeznem a mu melleit:) egyebkent is mu a lany...
2014. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Annak ronda élőben
2014. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!