Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Diamond Models Rivercast...

Diamond Models Rivercast átverés?!

Figyelt kérdés
Átverés ez a modellkedés. Ha nem akkor mennyibe kerül a kezdő pénz?
2013. jún. 30. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre 300000 náluk a modelltanfolyam :)
2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tomykaaaa válasza:
Nem átverés én is náluk vagyok és tök sikeres..... kezdő pénz ahogyan Te mondod azt akármikor fizetheted és az 2500 Ft (kettőezer-ötszáz. Mindent állnak neked repjegy meg minden ilyet..... és eljuthatsz ingyen és bérmentve Tokyo-ba Pekingbe meg New Yor-ba meg ilyen csoda helyekre. És ott külföldön ha teljesítesz mindent minden fotó tök fasza meg minden akkor akár megkereshetsz 800 milliót is. De csak okosan... mert ha valaki kimegy akkor ilyen 2-3 hónapra kell vállalnia. De belföldön is elég jó pénzt kereshetsz!
2013. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem éri meg egy tanfolyam se.. lehúzás az egész, amiket a honlapjaikon írnak, hogy ilyen meg olyan divatbemutató lesz a vizsa.. stb ahol híres emberek, média képviselői részt vesznek.. ez mind szédítés. Amint a pénzt beszedték tőled, lenyomnak egy gagyi tanfolyamot 3-4 nap alatt, és ennyi. Soha többet nem hívnak, és az oklevület látván az egész szakmában csak röhögnek rajtad... Mert tudják, hogy átvertek.. nem is kicsit. :) Ha modellkedni akarsz, próbálj meg fotósokat keresni TFCD alapon, ez ingyenes is és a képeket is megkapod retusáltan. ezekkel pedig később bármelyik ügynökséghez jelentkezhetsz. Nehéz a bejutás, de ha olyan körökben tudsz mozogni, akkor menni fog. A véleményemet a Rivercast modellügynökség tanfolyamára alapozva írtam. Üdv
2013. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!