Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van arra, hogy modell legyek (KÉP)?

Figyelt kérdés

14 éves

171 cm

51 kg ( itt még fogynom kell)

Derék:62 cm

Comb:50 cm

Csípő:82 cm

Mell:80 cm


Kép1. : [link]


Kép2. : [link]


Kép3.: [link]


Kép4.: [link]


2013. júl. 9. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább smink/haj modellnek vagy katalógusokba tudnálak elképzelni. Szerintem ezekkel kellene próbálkoznod.
2013. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de bájos kis pofid van ;)

Egyébként ne igazán várj itt választ, mert 100 ember 100 véleménnyel jön majd. Érdeklődj inkább erre szakosodott oldalakon, helyeken.

2013. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Fogyni? Hova? Már most olyan gizda vagy, hogy csak na!

Inkább sportolnod kellene, hogy legyen valami formád is!


Az arcodról meg... 14 évesen minek egy kiló festéket magadra pakolni? hmm?

2013. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,aranyosak vagytok :)


Utolsó kommentelő! Egyáltalán nem vagyok gizda, csak magas.Egy modellnél ez a normális kategória, a lehető legjobb ehhez a magassághoz 48-49 kg lenne. Nem hiszem, hogy egy kis szempillaspirál és szemceruza túlzott smink lenne... De köszönöm neked is a válaszodat.

2013. júl. 9. 13:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hát sz.tem nem kell fogynod de te tudod.én pl. 164 cm vagyok és 40 kg.az én ideális testsúlyom az orvos szerint 50-54 kg.na persze.az uncsitesóm 21 éves 182 cm és 54 kg.modellkedik és egyáltalán nem vékony.azt mondta nem bizzál ebbe az "ideális testsúlyban".mert akkor hogy néznék ki 50-54 kg-val.kövér lennék.és igaz.mi lányok úgy vagyunk jók ahogy vagyunk:)
2013. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3. képen mi történt a fejeddel?

Alakod megvan hozzá, a fejed viszont annyira átlagos, hogy mire a válasz gombra kattintottam, már nem is emlékeztem rá. Egy próbát azért megér.

2013. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
fogyni nem kell, de én azt mondom, hogy nem vagy az a modell szépség
2013. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát helyes arcod van, de az nem elég a modellkedéshez. Sok ilyen lány van.
2013. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
nem igazán,ez első képen csinos vagy,de a többi röhejes,a a méreteid jók,csak éppen nem vagy formás,a lábad is szimplán vékony,de egyátlan nem látszik hogy törődnél a testeddel
2013. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

picikét erősen fogalmazol. A második képen a hajam dominál,a harmadik-negyedikben pedig csak az alakom akartam megmutatni. Az első pedig az arcomról szól. Ezért nem lehet a kép röhejes.

Nem foglalkozok a testemmel? Előző évben még 58 kilogramm voltam. Eljártam futni,edzeni, egészségesen étkezem (túlzottan) , és sokat mozgok. Arról hogy nem vagyok formás nem tehetek, genetika.

2013. júl. 9. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!