Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lányok, nektek tetszik ez a test?

Lányok, nektek tetszik ez a test?

Figyelt kérdés

Hány pontot adnátok rá? 1-10-ig ha a 10 a legjobb?

Nem túl vékony?

A strandon szívesen vetnétek rá néha 1-1 pillantást?

Egy ilyen testű pasival (ha nem csúnya az arca) szívesen ismerkednétek? (persze ha nem bunkó)


[link]


[link]


[link]


[link]



#sport #test #Rowan Row
2013. júl. 21. 23:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
5%
Pffff na ezért vetem meg a nőket.Semmi sem jó nekik.Nekem férfi létemre pedig a nagy izmok jönnek be magamon és ha ez nektek nem tetszik hogy valódi férfias méretekkel rendelkezem nem pedig girnyó senkiházi vagyok az a ti bajotok.A farkamat mindig is kitudtam verni, nincs rátok szükség.Az én izmaim mindig is fontosabbak lesznek bármelyik nő igényeinél.
2013. júl. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez a pasi ronda...nekem nem jönnek be az ennyire izmos srácok,na meg az a fej..
2013. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Agyon van szolizva, természetellenesen izmos, úgy néz ki mintha műanyagból lenne, így már nem szép, hanem gusztustalan számomra. Mint a nőknél, a férfiaknál is szebb a természetesség.

2013. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik, nekem elég természetellenesen hat. Meg aránytalan, a hasához képest nincs szinte semmi mellizma. Nekem túl vékony is ehhez az alkathoz. Ami még zavar, hogy tök szőrtelen.

Hozzáteszem, szeretem, ha egy hapsi izmos, de ez már túlzás és nem szép.

23/L

2013. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ma 05:50-es..akkor verjed a farkad életed végéig,te narcisztikus ba.rom. :)

Szóval..alapból sem szeretem a túl izmos pasikat. Ez egyenesen undorító. A Jake Gyllenhaal spec. nekem is tökéletes. :D És különben is, arc, szem, száj mániám van..illetve kisugárzás. A test nem érdekel, persze a végleteket kerülve..

25/L

2013. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a nagy izmok, sőt odáig elmegyek, hogy nekem még ez is tetszik: [link]


De ami ide be van linkelve az valami fertelem. Hát tiszta aránytalan, olyan, mintha a hasa rá lenne photoshoppolva, ez borzasztó. Olyan, mint akit valaki úgy megrúgott hátulról, hogy a dereka alatt belapult, mellizma, lábai, karja, mindene elhanyagolva, csak van hasa. Nem is értem, ez undorító, ez az aránytalanság...

2013. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik. Nagyon-nagyon túlzásba vitte a gyúrást.
2013. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Szia. Szerintem jól néz ki, bár én kevesebb izommal is beérném. 10/8 pontot adnék neki. Különben látszik, hogy sokat sportol és ez nálam nagyon becsülendő, mert én is napi szinten edzek.
2013. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. júl. 24. 22:45
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem olyan feje van mint annak a homokos Gombinak a valóvilágból?
2013. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!