Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A Csillagmodellnél lenne...

A Csillagmodellnél lenne esélye egy modell alkatú, ám átlagos arcú lánynak? Nézegettem a képeiket és még voltak ott csak simán szépek is, meg nem modell alakúak is.

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem van, megnéztem a honlapjukat és elég sok "12 egy tucat"-féle lányt és fiút láttam :/
2013. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha az alkatod megvan tssék rendes ügynökséghez menni :)az átlagos arc jó magasság alkat szuperkombináció
2013. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy gagyi ügynökséghez miért akarsz bekerülni? Ha megvannak az adottságaid, menj egy normál ügynökségbe, ha nincsenek, akkor úgyis csak a pénzt szedik le rólad a szar ügynökségek.
2013. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azért szeretnék oda jelentkezni, mert 1: Ott nem kérnek 200ezret a portfólióért, 2: Ahhoz, hogy egy jobb ügynökséghez bekerüljek, oda szerintem nem elég az alak és az átlag arc, oda valami különleges kell. :)

2013. aug. 6. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Próba, cseresznye. :) Egy jó ügynökség nem kér el 200ezer Ft-ot a portfólióért! ;) /Pl.: Icon, Visage, VM, Attractive/ Hajrá! :)
2013. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!