Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem modell kinézetű lányok...

Nem modell kinézetű lányok léteznek még?

Figyelt kérdés
Átlagos lányokkal szeretnék ismerkedni inkább, mert a "modell" csajok túl beképzeltek tapasztalataim szerint.

2013. jún. 8. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm modellkedett és nagyon szerény, okos 4 nyelvet beszél. Ne általánosíts vannak rendes lányok. 16 éves. AMúgy szerintem mindenhol csak járj nyitott szemmel.
2013. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.

Én mondjuk nem nézek ki modellnek és nem vagyok modell alkat, de nem vagyok átlagos sem és van barátom.

2013. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan van.
2013. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ahogy én észre veszem a kinézet,a nagyképűség és az ész nincs ös szefüggésben.Mondjuk szerintem sokkal jobb szeretkezni egy kicsit teltebb nővel. Kb 10 kilo nagyon jól tud álni...És érinteni is jobb,mint egy csontosat.
2013. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen itt vagyok teljesen átlagosan :))

Amúgy nem csak a modell csajok beképzeltek hanem olyanok is akiknek nincs mire..:/

2013. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A korábbi válaszolók jó nagyot tévednek. Már csak modell kinézetű lányok léteznek a világon.
2013. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok van barátom:) amúgy volt hogy ilyen dögös nagy macska akartam lenni...Hülyesék,totál baromság:D
2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!