Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy kezdjek bele a modellkedé...

Hogy kezdjek bele a modellkedésbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék modellkedni, 14 éves lány vagyok és nem tudom hogy kezdjek bele. 175 cm vagyok, de még lehet, hogy növök. Mikor lenne érdemes evvel komolyabban foglalkozni? Gyógytornász szeretnék lenni, jó tanuló vagyok. Munka vagy tanulás mellett lehetne ezt csinálni?
2013. aug. 11. 15:43
 1/1 anonim válasza:

Hirtelen azt hittem nem direkt írtad az "evvel" szót. :)


Szerintem elkezdhetsz ezzel foglalkozni akár most is. Válaszd ki a 10 legmenőbb modell ügynökséget Pesten. A google biztos ad majd pár tippet. Menj el hozzájuk, kérd ki a tanácsukat, hallgasd meg, és a 10 közül, aki a legjobb ajánlatot adja, oda menj.


Ajánlom keresd meg azt a modell ügynökséget, és azt az ügynököt, aki Palvin Barbarát a csúcsra juttatta. A google szerintem ebben is a segítségedre lesz.


Egyébként nem szeretnél felrakni képet az arcodról?

2013. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!