Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Belevágjak a modellkedésbe?...

Belevágjak a modellkedésbe? Hogyan működik?

Figyelt kérdés

Többen mondták már, hogy miért nem kezdek el modellkedni, tök modell arcom van. 17 éves fiú vagyok, 9 éve atletizálok. 185 centi magas vagyok. Nem vagyok se túl vastag, se túl sovány. Az atlétika miatt van rajtam mindenhol kis izom. Kicsi kockahas, kicsi a karomon, a lábamon meg azért látszik, hogy van benne munka. Barna hajam és barnás-zöldes szemem van. Kicsikét szeplős is vagyok :) Fogaim szép fehérek és rendezettek. Arányos testem van.


Nézegettem pár modellügynökséget és úgy megfelelnék a feltételeknek. Nem félek a fényképező előtt, 50-52 között van a méretem, stb...


Hogyan működik Magyarországon a férfi modellkedés? Nem ebből szeretnék megélni, de jó lenne kis pénzt is keresni. Mennyit fizet? Hol érdemes próbálkozni?


Előre is köszönöm a segítséget. Teljesen tapasztalatlan vagyok a modell szakma terén.


2013. aug. 14. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
keress fel ügynökségeket...amugy egy képet is mutathatsz, hogy lássuk, hogy tényleg alkalmas vagy-e. :)
2013. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ja egy képet azért dobhattál volna de ezekre a címekre küldj pár fotót amin egyedül vagy ha visszaírnak akkor nagy valószínüséggel lehetsz modell mivel ezek a legjobb nemzetközi ügynökségek.

ICON: office@iconmodelmanagement.net

VM: INFO@vmmodel.hu

VISAGE: info@visagemodels.hu

am énis pár napja jelentkeztem még nem írtak vissza.

2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ja egy képet azért dobhattál volna de ezekre a címekre küldj pár fotót amin egyedül vagy ha visszaírnak akkor nagy valószínüséggel lehetsz modell mivel ezek a legjobb nemzetközi ügynökségek.

ICON: office@iconmodelmanagement.net

VM: INFO@vmmodel.hu

VISAGE: info@visagemodels.hu

am énis pár napja jelentkeztem még nem írtak vissza.(1 verseny?)

2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet magadról? :) Izgalmasnak hangzik, amiket leírtál.
2013. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mindenképpen jó nevű ügynökséghez menj (pl visage) és ha ők látnak benned valamit akkor tuti sikeres leszel, csak arra figyelj hogy ne valami gagyi ügynökséghez menj akik drágán portfóliót akarnak rád tukmálni stb. Sok sikert!:)
2013. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ide nem szívesen raknék ki magamról fotót :)
2013. aug. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!