Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Bele kezdjek a modellkedésbe?...

Bele kezdjek a modellkedésbe? További adatok lent.

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék modellkedni és nagyon sok ember mondta,hogy

miért nem próbálom meg mert alkalmas lennék rá. 15 éves vagyok. 176-8 cm között és 52-3 kg. Mell: 81 Csípő: 83 Derék:65 . Világosbarna középhosszú hajam van és nagyon kék szemem. Hosszú szép lábaim. Imádom ha fényképeznek.Az arcom elvileg nagyon szép és fotogén azt mondják legalábbis és aranyos mosolyom van.Vélemény ez alapján?



2013. aug. 15. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így leírás alapján van esélyed, de kép nélkül nehezebb megmondani.
2013. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A derekad maximum 60 -as lehet. Minden ügynökségnél, ami megüti a mércét, ez kikötés. Az ilyen Csillagmodell-szintű ügynökségekhez nem érdemes menni. (Mielőtt nekem esne mindenki, azért hasonlítsátok már össze az ottani modelleket és fotókat mondjuk a Visage, Valentine Models, Attractive, Icon vagy hasonló ügynökségek képanyagával...) Ide, GyK -ra szerintem ne tegyél fel képet, semmilyen szempontból nem éri meg. Lelophatják, felhasználhatják, és különben is tök mindegy, mit mondanak ezen a fórumon, mert nem ez alapján dől el, hogy alkalmas vagy-e modellnek. Az ügynökségnek küldd el fotóidat, adataidat, ők bizalmasan kezelik ezeket.
2013. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aurora117 ***** válasza:
65 cm-es derék tényleg sok
2013. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!