Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek megéri lefogynom,...

Szerintetek megéri lefogynom, hogy modell lehessek vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Mostani méreteim:17 éves,173 cm,87-67-94 (Sajnos elég széles a csípőm, úgyhogy elég durván kell diétáznom, ha ezt leszertném adni és leginkább izomból tudok fogyni, mert versenyszerűen sportolok) nem tudom, hogy megéri-e az árát, hogy lefogyjak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 26. 11:15
1 2 3
 1/28 .Sandara. ***** válasza:
azta :O de gyönyörű szemeid vannak *-* amúgy szerintem nagyon jó lennél modellnek :)
2013. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megéri lefogyni. Tovább él, jobban.
2013. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nagyon zsép karakteres arcod van! Viszont modellnek egy kicsit alacsony
2013. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
és végre nem egy kiszedett majd visszarajzolt szemöldök ... én el tudnálak képzelni modellként, de férfiből vagyok, és a nők kritikusabbak, valamint vannak a hülye számok is a méreteitekhez
2013. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 .Sandara. ***** válasza:
amúgy nekem valahonnan nagyon, de NAGYON ismerős vagy :D Megkérdezhetem hol laksz? ha nem szeretnéd a nyilvánosság előtt kiírni, akkor írhatsz privit is :)
2013. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyetértek, azok a szemek, irigylésre méltók(és imádom a kutyádat a háttérben:D:) Figyelj, az arcod megvan, az, hogy 2 cm-el lemaradtál a határról, semmi,kihúzod magad, és kész. Lehet, hogy a derékbőséged kicsit sok, de ha nem zavar, így is megpróbálhatod, vagy maximum akkor kicsit fogyózol. Az arcoddal semmi baj, örülnék, ha ilyen szemeim lennének.

De neked kell eldöntened, hogy a sport, vagy a modellkedés a fontosabb...

Remélem tudtam segíteni, hajrá, és majd írj, ha történt valami!! :))

2013. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

Helló, szerintem nagyon szép vagy, jó lennél modellnek simán!

F/21

2013. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép vagy, de nem biztos, hogy megérné lefogynod. (Inkább sportolj, az egészségesebb :D)
2013. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hoyg a sportal többre mennék és az egészségemre is rámenni a fogyózás. Lehet inkább olimpikon próbálok lenni :D

Amúgy se tetszik annyira ez a világ, hogy minden a kinézetről szól és, hogy hány centi a csípőd. Persze, ha nem kéne fogynom és lehetnék így is modell, biztos én is élnék a lehetőséggel:)

2013. aug. 26. 12:09
 10/28 anonim ***** válasza:

Gyönyörű vagy!! Én megpróbálnám. Próbálj meg tornázni a derekadra és a csípődre, meg picit fogd vissza magad evés termén.. Hátha sikerül!

Igazi modell alkat vagy, nagyon szép arccal, én megpróbálnám! :)

2013. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!