Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek megéri lefogynom,...

Szerintetek megéri lefogynom, hogy modell lehessek vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Mostani méreteim:17 éves,173 cm,87-67-94 (Sajnos elég széles a csípőm, úgyhogy elég durván kell diétáznom, ha ezt leszertném adni és leginkább izomból tudok fogyni, mert versenyszerűen sportolok) nem tudom, hogy megéri-e az árát, hogy lefogyjak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 26. 11:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
A 3. kepen nincs rajtam semmi, de koszonom a bokot, mert ezek szerint nincs nagy kulonbseg akozott mikor kivagyok festve es mikor nem :))
2013. aug. 27. 09:11
 22/28 anonim ***** válasza:

Te vagy az első lány, aki tényleg esélyes modellként ezen az oldalon:)

Igazából max a csípőd lehet gázos, de mostanában láttam már 91-2 centivel is modelleket. Fontos hogy jó ügynökségnél próbálkozz. Esetleg írhatsz egy-kettőnek, hogy kéne-e fogyni, meg úgy egyáltalán bejössz-e neki.

2013. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Gyönyörűek a szemeid!Á én mindig ilyen szemekre vágyom.:D

Simán eltudnálak képzelni modellnek.

15/L

2013. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, végre egy olyan lány aki nem 16 centi és ronda arcú! Gyönyörű vagy! Karakteres, érdekes, szép, úgyhogy neked nagyon megéri lefogyni, de csak akkor ha olyan modellügynökséghez mész, akik komolyan foglalkoznak veled. Visage, Icon, VM, Attractive, ezek lennének, ne add alább, mert neked van esélyed hogy tudj érvényesülni. Egy picit tényleg lehetnél magasabb, de szerintem ha lefogysz, más adottságaid megvannak, úgyhogy hajrá! Szurkolok neked! :)
2013. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Írtam és küldtem képet a VM Model ügynökséghez és azt mondták szívesen megnéznének, úgyhogy jövőhét hétfőn bemegyek, aztán meglátjuk mit mondanak.:)
2013. aug. 27. 21:20
 26/28 anonim ***** válasza:
drukkolok, sok sikert! :) majd megírod, hogy mit mondtak? :)
2013. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy megnéznének, azt hittem itt senkinek se fogom ezt írni, de szerintem te lehet, hogy tényleg jó lennél modellnek.. de tény és való, hogy fogynod kéne :( Nem sokat:) És nem azért.. csak én is úgy tudom hogy 90-91 cm az elfogadható csípő még, na meg a derekad is eléggé nagy mert mindegyik ügynökség a 60-at várja el, max. 62. De majd ők megmondják:)
2013. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szép vagy,ám nincs átütő kisugárzásod és ahhoz hogy elnézzék neked a méreteidet ez nagyon fontos lenne.

Máskor pedig ne az Angelface ügynökségnél próbálkozz mert átverés, de gondolom már te is megtapasztaltad idővel.:))

2013. aug. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!