Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik ügynökség az ami...

Melyik ügynökség az ami megbizható és foglalkozik alacosnyabb lányokkal is?

Figyelt kérdés
163-4cm vagyok,vékony testalkat,karakteres arc és szeretnék találni egy olyan ügynökséget ami mondjuk közvetitene sminkmodellnek vagy ilyen sminkeket reklámozó céghez ha nem vagyok elég magas
2013. szept. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Semelyik. Olyan nincs hogy csak sminkmodell valaki, egy ügynökség olyan lányokat foglalkoztat akiket bárhova küldhetnek. Ezért kell minden modellnek magasnak lennie.
2013. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismertem egyet,de sajnos 1éve bezárt,külföldre ment a főnök és azóta semmi:/

talán próbáld meg őket,úgy halottam hogy jók,és azt írják hogy minden nőtípust keresnek,magasságra való tekintet nélkül

[link]

2013. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Pedig az első írja jól. Fogjátok már fel, hogy 173cm alatt nincs modell! (Nincs olyan sem, hogy sminkmodell, fotómodell, meg egyéb mézesmadzagok.) Elmehetsz valahova ahol "minden típusú" lányt keresnek, lehúzhatnak egy csomó pénzre, és akkor lehet egy portfóliód, de megrendelésed nem.
2013. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
semelyik, ezek nem ügynökségek, csak azért vannak mert vki unatkozott és létrehozta
2013. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!