Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért csúnya a legtöbb férfi...

Miért csúnya a legtöbb férfi modell?

Figyelt kérdés

Jó, a testük jó, meg magasak is stb.. de most komolyan, nézzétek meg az arcukat.

Itt van pl Cseke Botond, híres magyar modell, nagyon tisztelem a munkáját tényleg jó modell, de hát az arca...

[link]

Azthittem egy modellnek különlegesen helyesnek kell lennie, ő viszont még csak átlagosnak sem mondható, és az egyik legelismertenb magyar férfi modell.. miért? nem értem


2013. szept. 8. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nem a fején hordja a ruhát, azé'. Külföldön inkább rámennek a különlegességre, ...szépségre(?), mint idehaza.
2013. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, de azért van pár kivétel...:)
2013. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

:DDDDDDDDDDDDD szegénykém, csúfolták biztos éveken keresztül a füle miatt, meg hogy vörhenyes, erre meg modellkedik :D

egyébként nekem se jönnek be, de nem csunyák, különleges arcuk van, amit a mai modellcégek keresnek.. mindig meg is sértődök amikor, azt mondják, h modellkednem kéne, mert különleges arcom van...pf :D ezek után meg pppffff:D

2013. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert egy modellnek különlegesnek kell lennie, ami nem mindig egyenlő a széppel. De ez nem csak a férfiaknál van, most komolyan, Axente Vanessa vagy Kondás Kata sem kimondottan szép mégis jó modellek.
2013. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

nem mondanám hogy ronda...karakteres arc ,így mondják

2013. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy modellnél nem jó ha szabályosan szép. Különleges arc kell, ami megmarad az emberekben, és inkább a kisugárzás, a karakter számít.
2013. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4 Úgy látszik nekem a különleges tetszik, mivel nem értem mi csúnyát találtál axente vanessában vagy kondás katában O_o. A kérdésben szereplő srác nem jön be.
2013. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7/5 Az egy férfi akar lenni?
2013. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen az mért mi bajod vele?
2013. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nálad tuti szebb :DD
2013. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!