Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyi az esélyem, hogy...

Mennyi az esélyem, hogy modell legyek?

Figyelt kérdés
Nos.. itt most nem az új tiniőrületről lenne szó,ezalatt azt értem, hogy mindenki modell szeretne lenne... ugyan én is 15 éves vagyok, eddig csak távolról figyelgettem azt az egész modelles dolgot,de a minap, az egyik nagyobb modellcégtől leszólítottak Pesten,hogyha van kedvem menjek be egy castingra,mert valami megfogta bennem... mondanom sem kell, repkedek az örömtől, de! Elvileg minden oké: alak (sportolok) meg minden, de a baj,hogy kb. csak 168 cm vagyok.... és ismétlem, 15..szerintetek mennyi az esélyem??? Vagy semmi??? Csak érdekelne a dolog,ha már ez a lehetőség a kezembe adódott...
2013. okt. 30. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Látták mekkora vagy, mégis leszólítottak, tehát biztos van esélyed. Plusz még fiatal vagy, fogsz még nőni.
2013. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is igaz és nagyon remélem,hogy növök még... de a legnagyobb modellcégek mit szólnának a magasságomhoz?? Ezt úgy értem,hogyha jelentkezésnél írnám,hogy 168cm vagyok akkor alapból elutasítanak?
2013. okt. 30. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, mert lehet, hogy nem minden esetben van így, de én már több ilyen ajánlatot is kaptam modellcégektől úgy, hogy odajöttek az utcán, még régen is, amikor jó nagydarab voltam. De a barátnőm is kapott, meg kb minden csaj szerintem a környéken:D Ezek nagyrészt arra mennek, hogy bemenj, aztán ott egy csomó pénzt lehúzzanak rólad..:s
2013. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-as válaszát adom
2013. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hozzám még a 160 centimmel is odajönnek évente minimum kétszer, nem akarlak kiábrándítani.
2013. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó,igaz,ebben is teljesen igazatok van. Úgy hallottam,hogy a Freefaces azért egy elég nagy modellügynökség, de nem tudom. Különben sokan ismerős körömből is azzal nyaggatnak,hogy menjek már el egy modell válogatásra..
2013. okt. 31. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:

158 vagyok, és engem is leszólítottak már :D

Ez tényleg nem jelent semmit, de azért megpróbálhatod.

2013. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó, csak ha 120 ezerért csináltatnak egy portfóliót, aztán nem hívnak akkor ne sírj, mert ezt naponta több lánnyal megcsinálják.:D
2013. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!