Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 16L,178cm,58kg, álmom a...

16L,178cm,58kg, álmom a modellkedés, sokan mondták, hogy meg kéne próbálnom. Vannak fotós ismerőseim, de nem merem meg kérdezni őket, mert nem vagyok túl magabiztos, nem érzem úgy, hogy önfeledten mernék pózolni előttük?

Figyelt kérdés

Van esélyem, hogy elmerjek menni fotóshoz, vagy hülyeség az egész, mert nem vagyok elég jó?

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 31. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
a "kérdésem" végén pont van. csak így tudtam feltenni.
2013. okt. 31. 11:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed,de ne haragudj,főleg a harmadik képen,egy kicsit vaskosnak tűnsz.Arcmodell akarsz lenni?:D
2013. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] nem csak az :/ itt is vaskos vagyok?.. focitól kicsit megnőttek lábaim..
2013. okt. 31. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Kövér vagy!Fogynod kellene vagy 5 kilót.

Amugy szép az arcod.Azzal lenne esélyed.

De a testen még dolgoznod kell!

2013. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló elfelejtett szemüveget húzni. -_-

NEM vagy kövér! Jó alakod van, de a modellkedéshez vagy egy picit vaskos. De az arcod alapján szerintem van esélyed:)

2013. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem látom hogy vaskos lenne ez a lány, pedig dolgoztam ügynökségnél, elmondanám hogy nem anorexiás ott sem mindenki. 178 cm-hez tökéletes az 58 kg is. Az arcod is szép, fotogénnek is tűnsz, viszont ha félénk vagy, meg nem mernéd magad elengedni idegenek, fotósok előtt, akkor sose leszel modell. Egy modellnek ez is alaptulajdonsága, hogy vagány, bevállalós, nem kell minden percben utasítani hogyan álljon a kamera előtt, hanem magától is vannak ötletei és meri tenni a dolgát, nem szorong, nem feszeng. Az olyanokból nem lesz sose modell.
2013. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!