Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbi nem egy kicsit...

Palvin Barbi nem egy kicsit 'husisabb' mint a többi modell?

Figyelt kérdés

Mármint ne értsétek félre szerintem nagyon szép nő és az alakja is irigylésre méltó,de ezeken a képeken nekem nem tűnik 'modell' vékonynak. Mármint vannak nála sokkal vékonyabb modellek is,és csak érdekel a véleményetek. (az utálkozók kíméljenek LÉCCI..)


kép: [link]


[link]


de például ha összehasonlítanánk pl. Adriana Limával vagy Miranda Kerrel (tudom hogy nem ugyanaz a kategória de nem sok modellt ismerek)akkor azért van különbség alkatilag.


Adriana: [link]


Miranda: [link]


Mégegyszer mondom,szerintem Barbinak szép alakja van,de látszik hogy az utolsó 2 említett nőnek sokkal feszesebb,edzettebb teste van. Mi a véleményetek?



2013. nov. 1. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
nagyon szép alakja van,tényleg nem olyan gebe mint a többi modell,de itt a bizonyíték h nem csak a szinte már csont nők futhatnak be,hanem a picit husisabbak is :)
2013. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Láttam már szinte az összes képét, és egyet is értenék veled, ha nem láttam volna élőben. Amikor megnyitotta a WestEnd-ben a cipő üzletét akkor pont ott voltam, és láttam hogy mennyire vékony. Pont olyan alakja van mint a többi modellnek (Pl Moranda) csak valamiérta képeken nem látszik:)
2013. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

pontosan énis azért szeretem mert nincs olyan anorexiás alakja.

Meg nekem is kb ilyen alakom van csak én magasabb vagyok,meg talán nem ilyen feszes,és eddig mindig kövérnek láttam magam,de kezd visszatérni belém a remény. :D

2013. nov. 3. 16:16
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Remélem, végre vége szakad a gebék uralmának.
2013. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
énis!! de A. és M. se gebék..ők inkább izomsak/'kigyúrtak' szerintem,de tényleg vannak nagyon gebe modellek is :/
2013. nov. 4. 20:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, nőies alakja van. Bár modellnek ezen a képen nem való, de élőben tök vékony :)
2014. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!