Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek szép modell...

Szerintetek szép modell Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szép, aranyos arca van, de egyáltalán nem különleges.Modell létére eléggé átlagosan néz ki, de ha az utcán szembejönne velem, nem biztos, hogy felismerném. Elveszik a tömegben, mert nagyon sok hozzá hasonló lány van.
2013. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
egyetértek az előttem szólóval,csinos nő,de ahhoz képest hogy modell nagyon átlagos,beleveszik a tömegbe
2013. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egyáltalán nem átlagos, nagyon szépnek tartom. Az arca azért jobban tetszik mint az alakja, de összességében nagyon jó, és szerintem messze nem ő képviseli itthon az átlagot.
2013. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
nekem nem tetszik..kisminkelve még el is megy, de egyébként nem igazán tetszik.
2013. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Gyönyörű! :D

De nagyon nem szimpatikus...

2013. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Az alakja teljesen átlagos, se nem sportos se nem túl vézna, látszik hogy genetikájából adódóan vékony. Az arca szép, viszont ha teliszájjal mosolyog, olyan mint egy 12 éves aki épp kibontotta a karácsonyi ajándékát. Smink nélkül átlagos, nem tűnik ki a tömegből.
2013. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt sem mondom, hogy csúnya (mert amúgy nem), de azt sem hogy olyan, húú de szép! És tényleg nagyon sok hozzá hasonló lányt láttam már. Az alakja jó, azt aláírom, de egyébként úgy hallottam, hogy nagyon elszállt a hírességtől... :/ Hát láttam már tőle szebb modelleket is
2013. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nagyon szép, karakteres arca van, nem átlagos. De nagyon unszimpatikus....
2013. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az alakja szép, de az arca nagyon nem tetszik. +a személyisége sem jön be....
2018. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!