Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi különleges Palvin Barbiban?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon átlagos arca van naponta látok ilyet az utcán, a suliban. Rögtön tudok három csajt az ismerőseim közül akik nem modellkednek, mégis sokkal szebbek.


[link]


[link]


[link]


Persze oké hogy mind sminkelve van, de festék nélkül a második és az első is nagyon szépek, csinosak, és sokkal szebbek Barbinál. Nemakarom lepontozni Barbit, lehet hogy tényleg tehetséges, jószívű, de szerintem nem anynira szép mint például ezek a lányok. Velem van a baj?



2013. nov. 2. 22:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, ha már a tudtuk nélkül mutogatod a profiljukat a neten, számolj azzal is, hogy nagyon megtépnek, ha rájönnek.
2013. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan itt mutogatod az ismerőseidet? :D Szegény lányok. Egyébként már nagyon unalmas, hogy szerencsétlen nőt ócsárolja mindenki itt. Értsétek meg, hogy egy modellnek nem kell szépnek lennie! Arra ott vannak a szépségversenyek. Egy modell arcának karakteresnek, és jó alapanyagnak kell lennie, hogy bármilyen stílus, és smink jól álljon nekik. Palvin Barbara erre TÖKÉLETES. És szerintem kenterbe veri mindhárom lányt. Ők átlagosak. De a szépség relatív, ez tény. És remélem jól megtépnek amint észreveszik, hogy itt virítanak :D
2013. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
82%

Mindhárom ismerősöd inkább "szép szomszédlány" kategória, aranyosak, jó rájuk nézni, de hogy sokkal szebbek lennének Barbinál, azt szerintem te sem mondod komolyan.

Persze szíved joga, hogy ne tetsszen ez a kislányos, babaarcú típus, de gondolom, azok a világcégek amik most foglalkoztatják nem égetnék magukat ronda modellekkel.

Mielőtt bárki félreértené, nem vagyok Palvin-rajongó, csak kissé meglepett, hogy milyen egyöntetű ekézést olvasok az ilyen kérdések alatt vele kapcsolatban.

2013. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
49%

Férfiként, had fejtsem ki a véleményem.


Én egyet értek a kérdzővel. Barbi nyilván sikeres és tehetséges modell, de mint nő, nincsenek meg benne azok a dolgok amik kielégítik a legtöbb férfi "jó nőről" kialakított képét. Nyúlánk alkat nem túl kerekded idomokkal 12-13 éves kislányéhoz hasonló pofi (enyhén pimasz és butácska arckifejezéssel). Nyilvánvaló hogy tökéletes alapanyag modellnek és ezzel nem is vitatkozok mert így van. De amit ti nők a divat és a magazinok alapján szépnek találtok az messze nem közelíti meg a valódi nőt. Nekem Barbi egyáltalán nem kellene, nem azért mert anniyra jó pasi lennék, egyszerűen nem tetszik, ahogy a legtöbb haveromnak, kollégámnak sem (férfiakról beszélünk) Ellenben ez a három lány nagyon bájos a középsőt szívesen meg is ismernőm. Ők hárman igazi szépségek, és ajánlanám minden lánynak, hogy ne akarjon olyan lenni mint a modellek... A ti döntésetek.


Dávid, 26

2013. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%
Barbi tényleg nagyon átlagos arcú,sok hozzá hasonló lány van,de nem lehet azt mondani hogy akiket kiraktál csinosabbak lennének nála.
2013. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos nem csak szerinted "nincs semmi különleges" Palvin Barbiban. De az összes lány akik úgy vélekednek mint te, csak féltékenyek. Mert ti otthon ültök, és a Facebook ismerőseiteken kívül a kutya sem tudja hogy léteztek. Viszont Barbi díjátadókon vesz részt, utána hollywoodi sztárokkal bulizik.

És miért? Mert nem véletlenül szólította le Baráti Vince 13 éves korában az utcán, miközben az anyukájával sétált. Sokan azt hiszik hogy a modellkedés szánalmasan könnyű meló, de cseppet sem az. És Barbi létezéséről egészen tavalyig senki nem tudott. Mindent magának vívott ki, és igenis megérdemli a figyelmet.

Annó Mihalik Enikő is ugyanennyit tündökölt. Úgyhogy ideje lenne valami összefogás-féléről tanuskodni. Nem kell szeretnetek, de bass.zátok meg magyar létére eljutott Hollywoodig. Legalább erre legyünk büszkék. Nem az SP fél embereket kell az égig magasztalni.

És lehet lepontozni, nem érdekel. De elég irritáló hogy valakit a sikereiért kell elítélni és fikázni. Lehet hogy Barbi buta, és ostoba fejeket is könnyen tud vágni, de abban amit csinál jó! Nem véletlenül lett az, aki.

2013. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azok az emberek akik a szépségiparral,vagyis a modell iparal foglalkoznak azok jobban tudják hogy mi a különleges mint te!! akiket linkeltél labdába sem rughatnak Barbi mellett már neharagudj... nem mondom hogy ő a legszebb modell..de..
2013. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
61%
Szerintem egyik általad linkelt csaj sem szép, ezeket még én is kenterbe verem bármikor, nemhogy P. Barbi. Bocsi.
2013. nov. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
21%
Szerintem is teljesen átlagos arca van és én sem értem hogy mi ez a nagy felhajtás körülötte. Ez a három belinkelt lány alapvetően szebb és helyesebb nála. nem ő a világ legjobb nője csak mert modell és szerencséje volt.
2013. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 boris777 válasza:
100%
Hat szerintem Palvin nagyon szep es jok adottsagai meg tudod pozolni a kamera elott lehet hogy nem szimpatikus neked de ha enm lenne kulonleges akkor nem dolgoznanak vele :)
2013. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!