Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi különleges Palvin Barbiban?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon átlagos arca van naponta látok ilyet az utcán, a suliban. Rögtön tudok három csajt az ismerőseim közül akik nem modellkednek, mégis sokkal szebbek.


[link]


[link]


[link]


Persze oké hogy mind sminkelve van, de festék nélkül a második és az első is nagyon szépek, csinosak, és sokkal szebbek Barbinál. Nemakarom lepontozni Barbit, lehet hogy tényleg tehetséges, jószívű, de szerintem nem anynira szép mint például ezek a lányok. Velem van a baj?



2013. nov. 2. 22:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%
Palvin Barbiban az a különleges, hogy nem különleges. Szerintem gyönyörű az arca és az alakja is, elképesztően fotogén, én ismerem és fotókon jobban néz ki, de nem a photoshop miatt! Nagyon szimpatikus lány, kedves és humoros. Gyönyörű szemei, ajkai, orra, homloka van. A fogai és a mosolya nagyon karakteres és egyszerűen jól esik ránézni. Ennyi.
2014. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
46%
szerintem kicsit elfogult vagy a barátnőiddel szemben
2014. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
egy átlagos arcú lány is sokkal szebb lesz, ha profin kifestik, adnak rá neki jól álló ruhát, meg hozzáillő frizurát. az ismerőseidből is lehet szebbet csinálni, mint ahogy Barbara is nyilván nem olyan szép "nyersen", nem megcsinálva. de amúgy olyan arca van, amelyikből nagyon szépet lehet kihozni, ez a lényeg egy modellnél.
2014. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%
Palvin Barbit azért tartom szép nőnek, mert nagyon igényes úgy ahogy van. Gyönyörű a bőre, a haja és szép az alakja. Smink nélkül szép. A legtöbb korbalei mezei lány hiába rendelkezik mondjuk szebb arccal, de itt ott pattanásos, nem figyel oda a bőrkeményedésekre, a haját nem vágatja. száraz, töredezett vagy éppen udnorítóra festi és nem igényes a kis oldalhusikra sem. Barbi, ezért szép, mert nem ilyen.
2014. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
41%
bocs, de te láttál már valaha egy pl egy top modell leszek tészt? ott hát nagyn ronda lányok is szoktak lenni. De mégis marha jó képek készülnek róluk. Általábana fotómodellek arcában van valami különleges(ez pl leeht egy marha nagy fül vagy orr is, ami bár köznapi szemmel nézve nem szép, fotón mégis mutat) ebben a 3lányban az arában nincs semmi extra. Barbiban talán abőre tónusa és a szeme kontrasztja valamint az álla és szája is kicsit különleges
2014. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%

Hát aki a 2.képen szerepel az qrva ronda!

A 3.képen egy helyeske de semmilyen, tucat kislány látható aki addig szép, amig tinédzser.

Vagyis totál kis jellegtelen.

Hol vannak ők az óceánkékszemű, biggyedt duzzadt ajkú, babaarcú palvin barbihoz?

Egyszer ránézek és megjegyzem az arcát örökre, százból is felismererem, ettől lesz valaki topmodell.

Pl. a Claudia Schiffert féloldalról is felimerni, pedig már 44 éves.

Még jó hgoy nem a divatvilágában akartok dolgozni mert még egy ügynöknek sem vennének fel titeket.

2014. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%

:DDD ne nevettess már, hogy ezek a lányok szebbek palvinnál.

bár amúgy én sem vagyok a rajongója, modellek között szerintem vannak különlegesebbek is. palvin tök baba arcú, különleges az egész arca, főleg a szeme, ezer közül is felismerné mindenki. akiket meg te linkeltél, nem ilyenek. szomszédlány típusok, akik nyilván sok srácnak bejönnek, de nem mérhetőek egy modellhez, mert semmi extra nincs bennük. az egyik csajnak meg még a szemöldöke is ronda.

2015. júl. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Most légyszi egy kicsit mindenki figyeljen rám!

Nem akarok Barbi mellett kampányolni, se ellene!

Csupán azt kérem hogy mielőtt egy embert lefikáztok, tudjatok meg egy kicsit többet a dologról. Egy modell akkor jó modell ha karakteres, különleges (pl érdekes arcforma, mint Mihalik Enikőnek) arca van, és nem akkor ha a hét

2015. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
...hétköznapi értelemben véve szép. Egy modell magas, nyúlánk, hosszúak a lábai, és a karjai, az arca meg KARAKTERES, nem szép hanem karakteres. Barbi nem azért lett sikeres mert annyira nagyon szép lenne, hanem mert az alkata, az arca, a személysége, és a munkabírása alkalmas erre a munkára. Itt nem elég az ha valaki csak szimplán szép. Itt a személységnek is nagyon toppon kell lennie, munkabírás, kedvesség, stb.... Most lehet beszélni a szépségről...de ez pont olyan mint ha mondjuk arról vitáznánk hogy egy matematikusnak milyen a lábfeje...
2015. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!