Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri egy napszemüvegért...

Megéri egy napszemüvegért kiadni 20-30 ezret?

Figyelt kérdés
Azt mondják azok tényleg jó szemüvegek. De ha az ember leejti, és felkarcolódik, akkor cseszheted a drága szemüvegedet...

2014. jan. 10. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
dehogy éri meg XD de ha nincs mire költenie az embernek a pénzét akkor egészségére:D
2014. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Marhára.
2014. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltunk egyszer a fogyasztóvédelem laborjában iskolalátogatáson. Pont nyár volt, mindenkinél volt napszemüveg. Megmérték az egyik drágább és a 2000 forintos kínai szemüveg UV áteresztését, de semmi különbség nem volt köztük!


Ettől függetlenül nekem a kínai piacos napszemcsótól fájt a szemem, valószínűleg zavarta a látóteremet, viszont a decathlonos 2000 forintost meg imádom, tök király. Szóval olcsó és olcsó között is van különbség, válogatni kell.


Ezért szerintem is felesleges drágát venni, ott csak a dizájn-t meg a márkát fizeted meg. De ha tetszik, és megteheted, vedd meg. Ha milliomos lenék, én vennék Chanel napszemüveget, csak hogy legyen. Még sosem volt, kipróbálnám... :-D

2014. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy éri. Ahogy az utolsó is mondja, a legolcsóbb valószínűleg olyan is, de 2000-3000 ft közöttieknél már bőven vannak jók.
2014. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondták hogy tuti uv meg mit tudom milyen szűrős, ami az aolcsó 3-4 ezresben nincs!
2014. jan. 10. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem van egy 25 ezer forintos már több éve bírja a strapát és egy karc nincs rajta! ha kirakom csakúgy a szekrény tetejére nem porosodik, és nyáron negyven fokban délben ha a napba nézek akkor sem ég ki a szemem. olyan fazon, hogy örökdivat, szóval nem tud cikis lenni pl 5 év múlva, meg bármilyen öltözékhez illik. szóval egy hasonlóra, mint az enyém, ami nem avul el megéri beruházni szerintem, meg ez tényleg jól védi a szemet
2014. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Normál esetben ezek nem esnek le, mert ha felelősen bánsz velük és főleg ha a saját pénzeden vetted, akkor ne félj, úgy fogsz vigyázni rájuk mint a hímes tojásra. Nekem van egy Ray Ban és egy Police szemüvegem, mindkettő örök darab. A RB 2, a Police 7 éves és egy fia karc nincs rajtuk. És igen, van különbség egy 2000 ft-os bazári napszemüveg meg egy ilyen klasszis között. Ha elvesznének, van ellopnák őket, akkor én inkább nem is hordanék addig egyáltalán napszemüveget, amíg nem spórolom össze egy újabbnak az árát.
2014. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Megéri, de nem mindenkinek. Aki csóró, az inkább ne ragadtassa el magát, a márkás holmik nem ennek a rétegnek készülnek. Hiába nyögi ki valaki nagy nehezen valaminek az árát, ha utána másfél évig azon jajveszékel, hogy túl drága volt, nem kellett volna... Ha soknak érzed, akkor ne vedd meg. Ha meg csak úgy felmérést készítesz, akkor megsúgom, hogy 20-30ezer még csak nem is számít igazán soknak egy jómódú ember szemében.
2014. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!