Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezek jó méretek?

Ezek jó méretek?

Figyelt kérdés
165cm magas (50kg) mell 87 derék 69-70 csípő 92 12 lány az arcomat és a magasságomat most nem vesszük figyelembe milyen? Biztos fogok nőni apukám 187cm anyukán 176cm en meg olyan vagyok most is mint egy colostok. A derekamat úgy mértem hogy normàlis állapotban van ha behúzom akkor 64
2014. febr. 22. 13:41
 1/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen normálisak. Nem kell híznod sem fogynod. A BMI testtömegindexed 18, 37 ,ami a felnőtteknél már soványnak számít, gyerekeknél még rendben van. A felnőtt kori magasságod úgy tudod megállapítani, hogy az első menstruációd évében mért magasságodhoz hozzáadsz kb. 10 cm-t.Ha a szüleid ilyen magasak, akkor többel is számolhatsz. Szóval szerintem teljesen rendben vagy,ha 12 éves vagy még nyúlni is fogsz.
2014. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát már december óta menstruálok...
2014. febr. 22. 15:39
 3/5 A kérdező kommentje:
de azért köszi jöhetnek még válaszok
2014. febr. 22. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
elég vastag a derekad. lényegében alig van. az ideális az 90-60-90. a mellben és csípőben ez majdnem ott van neked, de a derekad jóval vastagabb az ideálishoz képest
2014. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen azt láttam de még biztos fogok változni hisz csak 12 vagyok
2014. febr. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!