Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol talalok modelleket Magyaro...

Hol talalok modelleket Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Föleg nyugati tersegben. Egy kis marketingügynökseg vagyunk es egyik projektünkhöz naptarat szeretnenk kesziteni. Többnyire HDR felvetelek rusztikus hatterrel. Ehhez keresek vekony lanyokat akik igenyes topless fotokon szeretnenek szerepelni. A kesöbbiekben hosztesszmunkakra (mar felöltözve) is van lehetöseg. Ezt nem hirdetesnek szanom, de termeszetesen irhat, akit erdekel. Viszont nagyon örülök azoknak a valaszoknak, hogy egyaltalan hol erdemes keresnünk. Eddig leginkabb webdesign es marketingstrategiakkal foglalkoztunk, ezert ezen a teren meg nem rendelkezünk kapcsolattökevel.

2014. márc. 3. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Járjátok az utcákat és akik megfelelnének azokat szólítsátok le, hátha. Legalábbis Bp-n szokták így.
2014. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Járjátok az utcákat és szólítsátok le azokat akiket jónak láttok a munkára!
2014. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont a napokban probalkoztam ezzel, hogy az utcan leszolitottam par lanyt.


Azok a lanyok, akik nem egy bena ismerkedesi trükknek gondoltak, örültek nagyon, de mondtak, hogy mellükböl nem latszodhat több, mint bikiniben meg ilyenek.


Minden ötletet örömmel meghallgatok, de vannak nagyon konkret elkepzeleseink a beallitasokrol:


Ezekhez hasonlo:

[link]

[link]


Köszönöm az eddigi erdeklödöknek is., akik a fenti linkekben lathatjak elkepzeleseinket.

2014. márc. 3. 14:12
 4/5 g.kiki94 válasza:

[link]


itt szerintem biztosan talál olyat akire szükséged van, csak regisztrálni kell.

2014. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keresel még? Veszprémben élek szoktam néha modelkedni...
2016. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!