Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Plus Size modelleket is...

Plus Size modelleket is közvetítenek külföldre? Mennyire válhatnak egy szép arccal és normál, nőies alkattal sikeressé?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sikeressé? Semennyire.
2014. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ez a plus size eleve halva született műfaj. Nagyon promózzák mostanában, meg van egy-két híresebbnek mondható arc, de normális nagy divatcégek az életben nem fognak plus size modellekkel dolgozni. És mivel sokkal több nőnek van normál teste, mint igazi modell alkat, kb. minden 2. huszonéves nő elmehetne plus size modellnek, szóval egy magyar csajt semennyire nem éri meg nekik kiközvetíteni.
2014. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kajdi Csaba (Visage ügynöke) mondta egy interjúban: 'Nem azért fizetjük őket, hogy úgy nézzenek ki, mint egy átlagos lány.'


Teljesen igaza van és semmi esélyt nem látok arra, hogy beinduljon ez a plus size dolog a modellszakmában.

2014. febr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, bármennyire is reklámozzák ezt az egészet, hogy a jövő a plus size modelleké, nem lesz belőle semmi.
2014. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Yehudina ***** válasza:
32%
Ha jó az alakja, szép az arca, akkor miért ne lehetne esélye? Igenis, hogy lehet és jól is kereshet. Vannak olyan ügynökségek, amelyek már nem a gebéket, az "elől deszka, hátul léc" + fapofa egyéneket keresik. Szerintem olyan modellügynökséghez kell jelentkeznie, ahol divatlapokhoz keresnek "új arcokat" és pl. bikiniket, melltartókat akarnak reklámozni. Nem kell feladni, akárki akármit mond. Lehetőség van és kész! Üdv.: Yehudina
2014. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

0 esély, szerintem is. A "jó kereset"-et nem is értem, tömegével vannak modellalkatú lányok, akik ingyen elmennek fotózásokra, minek fizetnének olyan lánynak, akiből a sarki hamburgeresnél van 5 és bármelyik boldogan fotóztatná magát? Egy nagyon szűk, nagyon szerencsés réteg befuthat, de úgy általában ismeretség nélkül esélytelen.

Úgy számold, hogy kell mondjuk 1000 modell / hó fizetős munkákra, meg mondjuk 3 plus size. Az esély megvan, de kb. ennyi.

Ha normál, nőies alkatod van (és tényleg szép arcod), akkor egyébként 3 hónap edzés + fogyókúra, és lehet modellalkatod is. A plus size kifejezés használata mondjuk sokkal inkább enyhén molett alkatot és hosszabb (átalakítási) időtartamot sugall...

2014. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!