Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ez modellkedés?

Ez modellkedés?

Figyelt kérdés
Szeretnék modell leni :((( :D nagyon. az a vágyam.. és ot ahol nem fontos a magasság meg a csípő...amugy 14 éves vagyok és 40,2 kg meg 154 cm ..tudom evel tuti nem lehet ilyen kifutókon mert ott magas lányok vannak..de én nem olya szeretnék lenni, hanem ahol van pl.: saját albumom, ujságba van a képem , reklámba ..ilyesmire vágyok.. :( hogyan lehetne ebbe a modellkedésbe bele vágni?..

2014. márc. 6. 15:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja most jut eszembe...fotómodel.. :)
2014. márc. 6. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanúgy. beküldöd a portfóliód egy ügynökséghez, és ha látnak benned valamit, akkor nyert ügyed van. de ajánlom a figyelmedbe, ezt a blogot. [link]
2014. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban tanulj meg helyes írni. Bocsi, de a nyelvtan n*ci mindig ott bujkál bennem.


Egyébként meg ha csak újságban, reklámban akarsz szerepelni, akkor egy stock fotókkal foglalkozó ügynökséget keress fel. A profi modellügynökségek ezzel a magassággal nem tudnak mit kezdeni, de ha találsz egy jó stock fotós céget, akkor több esélyed lehet ilyesmire. Fontos, hogy olyan ügynökségez menj, aki nem kér pénzt a szerződéshez, ahol semmiért sem kell fizetni! Mert ha kérnek pénzt -akár regisztrációs díjat, akár fotókért, akkor az az ügynökség kamu, semmire sem mész vele.

Szóval jól válogasd meg.

2014. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*helyesen írni


Na, már én is elrontom a végén a nagy "nyelvtankodást". :D

2014. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sehogy. Van épp elég sok szép magas lány, semmi szükségük nincs az ügynökségeknek törpékre... Minden szakmában vannak elvárások, mint ahogy látható tetoválással sem lehetsz tanár vagy egészségügyi szférában dolgozó úgy modellkedni sem nagyon van esélyed kistermetűként.
2014. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van.
2014. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fotómodell még elképzelhetően lehetsz, de ahhoz nagyon különleges és szép pofikádnak kell lennie, hogy téged ezzel a törpe termettel ilyesmire felvegyenek. Vagy jó ismerősöket kell szerezz, aki benyom. De előtte talán ki kéne járnod a sulit, meg be kéne járnod nyelvtan órára, mert ha a jelentkezésedet is így fogalmazod, elásod magad.
2014. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!