Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért akar minden tinilány...

Miért akar minden tinilány modell lenni?

Figyelt kérdés
Lusták a tanuláshoz, vagy mi?

2014. márc. 6. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, a modellkedés nem munka.
2014. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
El vannak tévedve, azt hiszik ez valami szórakoztató, könnyű, jó dolog, sztárok lesznek, mindenki szereti majd őket, sok pénzük lesz meg menő ruháik... de hát ez nem így megy a valóságban.
2014. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban hangzik, mint a háztartásbeli.
2014. márc. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem látnak át a dolgokon, a modelleket mindenki szidja és mindenki lenézi őket, de ezeknek az embereknek a 98%-a bizton állítom, hogy nem bírnának ki 2 hetet sem modellként!
2014. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tininek számítok (16 éves lány vagyok) Én nagyon nem szívesen lennék modell. Közte van a top 15 ilyen munkát ne listámon. Nem akarnám, hogy megszabják, mit ehetek, ráadásul én nem is bírnék folyton utazgatni. Na meg azok a magassarkú cipők, járni alig lehet bennük. Ha befutsz, jó sok pénzed lesz, de ha nem, akkor így jártál és épp hogy megélsz ebből a munkából. A sok mai tinilány meg úgy el van szállva magától, hogy azt hiszik, majd ők lesznek Palvin Barbara 2. Mellesleg (most lehet megköveztek) de én tök szívesen lennék háztartásbeli, feltéve ha a férjemnek olyan munkája lenne amiből el tud tartani egész jól. Ééés extraként egy jó kis videó: http://www.youtube.com/watch?v=3wJT7_cIO-U Figyelmetekbe ajánlanám a 1:45-tól kezdődő részt :D. Ahogy a bokáik hajlanak...nekem fáj.
2014. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fényezni akarják az egojukat, azt gondolják, hogy azért, mert bekerülnek egy újságba, akkor nagyon szépek.

Van modell ismerősöm, fiú, és mondta h ő örül az óránkénti 5ezer forintos bérnek, de ő nem fogja egész éeltében ezt csinálni, mert hülyeség.

2014. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!